This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

-20% OFF OF ALL PRODUCTS WITH CODE: CHRISTMAS

1980s STILIUS: KAIP JĮ PRIDERINTI ŠIANDIEN?

1980s STILIUS: KAIP JĮ PRIDERINTI ŠIANDIEN?

1980-ieji prisimenami kaip daugiausiai klausimų keliantis laikotarpis mados istorijoje. Nuo oversized švarkų iki rauktų rankovių – atrodo, kad visi drabužiai buvo tikrai BIG. Nepaisant to, jog kai kurių derinių niekas neturėtų perkūrinėti, kai kurie tų laikų trendai tikrai sugrįžo! Kaip tų laikų stilių priderinti prie šiuolaikinių derinių? Šiandien apie tai ir pašnekėsime. Kviečiame skaityti!

 

OVERSIZED ŠVARKAI

80-aisiais oversized švarkai su pečių pagalvėlėmis buvo ant bangos. Ir moterys juos rinkosi ne tik neutralių, tačiau ir itin ryškių spalvų. Be to, švarkus moterys rinkdavo itin didelus! Toks švarkas yra rimtas pareiškimas, tačiau jį lengvai priderinsite šiandien. Tokių švarkų gausu kiekvienoje parduotuvėje, juos nesunkiai rasite ir padėvėtų drabužių parduotuvėse.

Oversized švarkai derės ne tik su tokios pat medžiagos kelnėmis, bet ir su aptemtomis ar platėjančiomis kelnėmis. Nepabijokite miksuoti ne tik spalvas, bet ir raštus.

 

FANNY PACKS RANKINĖS

Fanny packs rankinės originaliai buvo nešiojamos aplink juosmenį, o rankinės dalis būdavo gale. Nors tokios rankinės buvo nešiojamos 80-aisiais, tada jos buvo laikomos nemadingomis, naudojamos tik tam tikruose darbuose. Tačiau dabar! Dabar tai vienas didžiausių mados trendų!

Fanny packs puikiai derės su jau anksčiau minėtais švarkais. Juk laikai, kai švarkai buvo tik ofiso atributas seniai praėjo! Tokio tipo rankinės derės su lietpalčiais ar bomber‘iais. Be to, fanny packs gali tapti tikru akcentu, jei jį pasirinksite ryškios spalvos.

 

LIEMENĖS

1980-aisiais taip pamėgtos liemenės sugrįžo į madą! O gal jos niekur ir nebuvo dingusios, tik slėpėsi močiutės spintoj? Anksčiau tokios liemenes buvo kur kas lengviau priderinti, tačiau jas priderinti dabar – tikras iššūkis.   

Liemenes galite devėti vienas, tarsi palaidinę. Taip pat puikiai atrodys su kokybiškais džinsais ir chunky batais. Tačiau vienas ikoniškiausių ir visur matomų šio sezono derinių – liemenė bei balti marškiniai. Tokį derinį pasirinkę, tikrai neprašausite. 

Niekam nepaslaptis, jog mada sukasi ratu. Tai kas buvo populiaru anksčiau – grįžta į madą. Tai tik įrodo, jog nereikia vaikytis paskutinių mados klyksmų, kartais reikia tik atsisukti atgal!

>