This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

20' NAMŲ INTERJERO TENDENCIJOS

20' NAMŲ INTERJERO TENDENCIJOS

Jei svarstote, kaip atnaujinti jau pabodusį namų interjerą ir nenorite tam skirti daug išlaidų ir laiko, štai keletas idėjų, kaip pakeisti savo namų dekorą. Čia pateiktos 2020 metų pagrindinės dekoro tendencijos. Jei vadovausitės jomis tikrai neprašausite pro šalį, o iš svečių sulauksite teigiamų komentarų apie jūsų atnaujintą namų dizainą. Pirmyn!

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

Vis plintančiai „žalio“ gyvenimo tendencijai, kartu ateina ir natūralumas interjere. Vis dažniau renkamasi natūralius audinius, tokius kaip linas, medvilnė ir kt. Taip pat labai populiaru „pergaminti“ daiktų paskirtį. Jei turite užsilikusių stiklinių tarų nuo mėgstamų sulčių ar kitų gėrimų, dabar jas galite panaudoti kaip puikiai pasitarnaujančią vazą ar įdomią dekoro detalę. Paverskite savo namus ne tik jaukius ir gražius, bet ir draugiškus aplinkai.

GYVI AUGALAI

Jei namuose trūksta gyvumo,į namų interjerą įtraukite augalus. Dabar labai populiarios palmės ar didelių lapų žali augalai. Jos jums primins gamtą ir įpūs naujų idėjų ir gyvybės. Namams gėlės ir augalai suteikia jaukumo jausmą ir pilnai išpildo namų interjerą. Didelius augalus statykite šalia veidrodžių ar sofų, taip pat su jais galite užpildyti tuščias namų vietas ar kampus.

RYŠKIOS SPALVOS

Tai lengviausias ir greičiausias būdas padaryti interjerą žaismingą. Prie jau turimų baldų derinkite vieną kitokios ryškios spalvos interjero detalę. Tai gali būti ne tik sofos pagalvėlės, bet ir spintelė, kilimas ar ryškus kavos stalelis. Taip namams suteiksite šviežumo jausmą ir atsinaujinsite.

RAŠTŲ ĮVAIROVĖ

Jei norite pagyvinti namus, siūlome rinktis šią namų dekoro tendenciją. Raštų įvairovė leis jums eksperimentuoti ir išlikti unikaliais. Ši tendencija puikiai tiks ir pagyvins jūsų virtuvę, o margi ir raštuoti kilimai puikiai tiks svetainėje. Nepamirkite derinti spalvų tarp senų ir naujų interjero detalių, taip sukursite smagų, jaukų interjerą.

METALINĖS DETALĖS

Metalo detalės puošia interjerą jau kurį laiką. Jos gali surasti vietą kiekvieno namuose, nes tai ne tik didelės interjero detalės kaip metalinis kavos staliukas ar lentyna. Galite rinktis metalinius veidrodžio apvadus, vazas, šviestuvus ir kt. Taip pat, nepamirškite derinti metalo detalių prie savo jau sukurto namų interjero. Metalo spalva ne būtinai turi būti aukso ar paprasta metalo. Drąsiai rinkitės juodą arba baltą spalvas, jos nebus ryškios, bet įneš elegantiškumo ir minimalizmo detalių.

>