This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

20' PAVASARIO SEZONO TENDENCIJOS

20' PAVASARIO SEZONO TENDENCIJOS

Mėtinė spalva

2019 metų rudens/žiemos sezonu karaliavusią pistacijų spalvą keičia švelni mėtinė. Ši spalva puikiai dera prie kitų pastelinių detalių arba dailiai atrodo pati viena. Todėl nedvejodama pasirink pavasarišką suknelę arba aksesuarus, tokius kaip rankinė ar batai, ir gatvėse atrodysi labai gaiviai.

Taškeliai

Taškelių raštas, atrodo, vis grįžta į mūsų kasdieninę madą. Nesvarbu, ar tai būtų maži, vos matomi taškeliai ar stambūs apskritimai, pasirinkusi marškinius ar suknelę ir priderinusi prie vienspalvių detalių, neapsiriksi.


Skarelės

Skarelės šį sezono mados pristatymuose užėmė svarbią vietą. Daili skarelė net ir vienspalvį juodą derinį pavers stilingu ir visiems matomu. Todėl, vos tik sušilus orams, trauk jas iš spintos ar net iš močiutės stalčiaus!


Liemenės

Merginoms, norinčioms atrodyti business casual, liemenės bus ne tik protingas, bet ir stilingas pasirinkimas. Vis dažniau detalės iš vaikinų mados ateina ir į moterų - o išsirinkta liemenė atrodys ne vien galingai, bet ir pabrėš tavo dailų liemenį.


Oda

Odinės detalės, įprastai dominuojančios rudens/žiemos sezonais, pareis ir į mūsų pavasarines spintas. Nesuklysi prisiderinusi ir klasikinį juodą odinį švarką, ir pastelinės ar net neoninės spalvos suknelę ar striukę - juk pavasaris - puikus laikas eksperimentuoti.>