This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-3 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

10 PREKINIŲ ŽENKLŲ, KURIUOS VERTA ŽINOTI

10 PREKINIŲ ŽENKLŲ, KURIUOS VERTA ŽINOTI

Šiais laikais rinkoje yra daug įvairių prekinių ženklų, kurie autentiški, iškirtiniai ir madingi. Tačiau, dažnai yra sunku atrasti mylimą ir patinkantį verslą, kurio produktą žmogus norėtų pirkti ne vieną kartą. Taigi, skaitydami šį trumpą straipsnį sužinosit mūsų dešimt skirtingų, bet labai unikalių prekinių ženklų!

 

1. HAAN 

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų

Šis prekinis ženklas metą iššūkį priežiūros pramonei, nes kuria gamtai draugiškus produktus! Kaip jie patys teigia: " Darome, kad būtų pagarbos visuomenėje ir mūsų planetai!". Svarbiausia, tai kad HAAN orientuojasi į aukštus inovacijų, funkcionalumo ir tvarumo standartus. Jų gaminimo formulės sutelktos į švarius ingredientus, kurie tikrai tinka visų tipų odai. 

Bet, ką jie kitokio daro nei kiti priežiūros pramonės prekiniai ženklai?

Jie vadovaujasi šiuo posakiu: "Mažiau yra daugiau"-Ericas ir Hugo, HAAN įkūrėjai. Jų tikslas yra sukurti tokio šaunaus dizaino gaminius, kad klientai mieliau pildytų ir pakartotinai naudotų pakuotes, o ne išmestų jas, kad nusipirktų naujas. 

 

 

2. SLOWLI   

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų                                                                                   

Slowli puoselėje meilę gamtai, todėl sukūrė kūno higienos produktus, kurie yra minimalistiniai ir draugiški aplinkai. Jie nori, kad žmonės atrastų naują gyvenimo būdą ir sumažinti plastiko kiekį savo vonios kambariuose. 

Visi produktai, esantys Slowli – tai pačių kurėjų išbandyti ir pamėgti gaminiai! Jie atrinko tik geriausius produktus, kurie gali tapti žmonių nepamainomi tvarūs pagalbininkai: metaliniai skustuvai, bambukiniai dantų šepetėliai ir kiti vonios kambario aksesuarai.

Rinkis gyventi minimalistinį ir lėtą gyvenimo būdą, draugišką ne tik mums, bet ir mus supančiai aplinkai su Slowli higienos priemonėmis!

 

3. SALANIDA

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų         

Nuo 2012 metų Salanida eina lėtu ir apgalvotu mados keliu, vadovaujama Gabrielės Kerpytės. Salanida prekės ženklo esmė – paprastumas ir tvarumas. Salanida mezginiai yra rankų darbo ir sukurti taip, kad būtų nesenstantys, šiuolaikiški, žadantys maloniai apkabinti jūsų kūną, kuris teiks jums džiaugsmo daugelį metų! 

Tai greičiau jausmas nei drabužiai, kurie pagaminti Lietuvoje įkvėpta Nidos balto smėlio kopų, senovinių miškų ir vėjo pučiamų gintaro paplūdimių. 

Taip pat, krupščiai yra atrinkami aukščiausios kokybės naturalūs siūlai, iš kurių megzti gaminiai yra šilti, minkšti ir neniežtintys.

 

4. MANILLA

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

MANILLA- SUKURUTA IŠ MEILĖS GYVENIMUI!

Jų naudojami ingredientai- tik augaliniai, visiškai natūralūs ir draugiški gamtai: iš atsinaujinančių anglies šaltinių, bei savaime suyrantys. Taip pat, kosmetikos tūbelės yra pagamintos iš bioplastiko–biopolimero, kurio kilmė Brazilijoje augančios cukranendrės, o jų gamybos metu yra saugoma aplinka. Tai reiškia, jog ne tik kad gaminimas produktų neteršia aplinkos, bet ir švarina orą, bei saugo taip visiems žemės gyviems padarams reikalingą ozono sluoksnį.

Ingredientus ir jų koncentracijas renkasi remiantis moksliniais tyrimais, bei juos įsigyja tik iš aukščiausios kokybės tiekėjų, esančių visame pasaulyje ir turinčių Europos Sąjungos įstatyminės bazės atitikties reikalavimus.

 

5. UCON ACROBATICS

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 
Ucon Acrobatics – minimalistinės ir šiuolaikiškos unisex kuprinės iš Berlyno. Tai prekių ženklas, paremtas funkcionalumo ir kokybės derme, kūrybiškais ir novatoriškais sprendimais bei etiškos ir aplinkai draugiškos gamybos principais. Ucon Acrobatics – because daily tasks are adventures to be lived, not a problems to be sovled.
2016 m. sukūrė savo pirmąją kuprinę, daugiausia naudodami perdirbtą plastiką ir pakartotinai panaudotas medžiagas. Iš maždaug 20 plastikinių butelių pasigamina viena nauja kuprinė. Ar galit tuo patykėti?!
Mes galim išvalyti vandenynus, po vieną Ucon Acrobatics kuprinę.

6. LE BONNET

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

Kaip prekės ženklas Le Bonnet dabartinėje visuomenėje siekia tvarumo ir ilgaamžiškumo, naudodami tik natūralų pluoštą. Visi jų siūlomi produktai yra 100% biologiškai skaidūs! Tai autentiškas prekės ženklas, kuris naudoja gamyklą kuri buvo įkurta daugiau nei prieš 170 metų ir yra viena iš seniausių gamyklų JK. Todėl, esanti etiketė „Pagaminta Škotijoje“ reiškia meistriškumą ir kokybę. 

Visi gaminiai megzti tradicine technika. Šių gaminių gamybos technologija buvo perduodama iš kartos į kartą. Visas gaminimo pluoštas gaunama iš Škotijos arba Italijos. Jų vilna gaunama tik kirpimo ir pjovimo būdu, todėl jie užtikrinti  savo pluoštų kokybę ir atitinka aukščiausius auginimo ir gyvūnų priežiūros standartus.

Le Bonnet - pagaminta su meile spalvoms! Būkit spalvingi su šiltais gaminiais niūriomis dienomis! 

 

7. TAN-LUXE

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

TAN-LUXE buvo sukurta remiantis viena idėja: jei galite pritaikyti makiažą, kodėl gi ne įdegį?

Trys svarbiausi dalykai, kurie padaro šį prekinį ženklą unikaliu: 

1. ODOS PRIEŽIŪRA- jų veganiškose formulėse yra odą mylinčių ingredientų + natūralių įdegio veikliųjų medžiagų ir nėra susirūpinimą keliančių cheminių medžiagų.
2. MOKSLAS- sukūrė tokia molekulę Triple Tan Technology, kuri reaguoja su žmogaus unikaliu odos atspalviu ir suteikia natūralų, pritaikomą švytėjimą.
3. SAVAIMINIS ĮDEGIS- išskirtinės, skaidrios formulės duoda nepriekaištingus rezultatus, nepatenkant ant paklodžių ar drabužių.
Švytinti ir įdegusi oda visada geriau atrodo!;)

8. PD PAOLA

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

Tegul jūsų tikroji prigimtis švyti! Tai taip paprasta! PDPAOLA siekia kurti kūrinius, kurie leistų klientams išreikšti save savo autentišku būdu. Prekės ženklo dvasioje slypi savęs atradimo nuotykis, šventė, kas tu esi ir kuo sieki tapti.

Kiekviena kolekcija yra naujo pasaulio kūrimas šiuolaikinei moteriai, kuri yra sąmoninga, nepriklausoma ir žinanti ko nori. Trumpai apibudinant PD PAOLA kūryba: 'Vadiname tai, maištinga elegancija su reikiamu lengvumu'.

 

9. SKIN GYM 

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

Tai yra novatoriškas grožio prekės ženklas, kuris puikiai tinka jūsų aktyviam gyvenimo būdui, pasitelkiant senovinius grožio metodus, kad būtų sukurtos modernios grožio priemonės. Praleiskite adatas ir įmantrią įrangą ir paimkite grožį į savo rankas, veido priemonė vienu metu.

Šios odos priežiūros priemonės skatina atrasti kiekvieną savo veido linkį ir kontūrą, neatsiliekant nuo tendencijų ir teikiant geriausias šiuolaikinės odos priežiūros priemones.

Treniruokit savo veido raumenys su SKIN GYM produktais, tai paprasta ir veiksmiga!

 

10. MANY MORNINGS

*paspausk ant pavadinimo ir pamatyk daugiau produktų 

Šis prekinis ženklas atsidarė 2014 metais, kaip du jauni vyrukai pradėdavo savo ryta su dviejom skirtingom kojinėm, kad diena būtu geresnė. Taip ir gimė spalvotos ir skirtingos Many Mornings kojines! 

Spalvingos Many Mornings kojinės gali nuvilti pilkus rytus ir suteikti originalumo nuobodžioms stilizacijai. Tai patvirtins visi, kurie bent kartą dėvėjo šiuos modelius. Jie parodyti mažiesiems, kad mokyklos rytai neturi būti niūrūs, jei jie dėvi spalvingas kojines. Taip pat, ir suaugę keliaujantys į darbus, gali paįvairinti savo diena su įdomiom kojinėm.

Sužinokite patys! Užsisakykite savo mėgstamą modelį ir dėvėkite jį su pasididžiavimu – norime visiems suteikti priežastį šypsotis!Tačiau, kodėl kojines yra skirtingos? Todėl, kad, pirma, jums nereikia jaudintis dėl porų, pasimetusių skalbimo mašinos gilumoje, ir, antra, galite maišyti savo mėgstamus raštus, kaip jums patinka!

Taigi, pradėk savo rytus su šypsena!

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

 

 

 

 

>