This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

‘20 VASAROS MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIŲ TENDENCIJOS

‘20 VASAROS MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIŲ TENDENCIJOS

Vasara jau čia - o kartu mus užklupo ir karšti orai. Iš spintos stalčių gilumos traukiame stilingiausią paplūdimio aprangą ir keliaujame prie artimiausio ežero arba planuojame road trip prie šaltosios Baltijos. O jeigu sieki išsirinkti naują pajūrio akcentą - pasinaudok šiuo blogo įrašu apie naujausias maudymosi kostiumėlių tendencijas.

Pakietinta liemenėlė

Viena iš madų, matoma pastaruoju metu industrijoje, yra lankeliai maudymosi kostiumėliuose. Dizaineriai siekia parodyti pasauliui moteriškas formas, o būtent tokie kostiumėliai puikiai jas išryškina. Todėl nedvejodama rinkis - nesvarbu, ryškų ar gana minimalistinį.

Raukiniai

Viena iš žaismingiausių madų maudymosi aprangoje - raukiniai. Prekės ženklai juos prideda prie gana paprastų, kone klasikinių siluetų - ir tai atrodo fantastiškai. Ypač dailiai papuošia raukiniai pečių srityje, kuri plevėsuos žaidžiant jūros bangose.

Gyvūnų raštai

Šiais metais gyvūnų raštai - kaip niekad populiarūs. Ir jie niekur neplanuoja dingti - tiek apdaruose, tiek aksesuaruose. Todėl rodyk juos ir vasarą, tik ant savo kūno - nuo zebro rašto bikinio iki tigro kailio one-piece.

Kelnaitės aukštu liemeniu

Aukšto liemens maudymosi kostiumėliai karaliauja topuose pastaruosius porą metų - ir nesitrauks šią vasarą. Aukštas liemuo puikiai ryškina figūros linkius, todėl tinka ir smulkesnėms, ir pilnesnėms merginoms. Pasirinkimas didelis - gali pasipuošti 80-uosius primenančia eilute, o galbūt - go bright!

>