This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-3 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

'20 VASAROS MUST-HAVES

'20 VASAROS MUST-HAVES

Šiandienos blogo įrašas skirtas apžvelgti svarbiausiems '20 vasaros sezono akcentams. Nesvarbu, ar jau atnaujinote savo vasaros spintą, ar dar tik ruošiatės tą padaryti - galime padėti apsispręsti, ką ir su kuo derinti šį šiltąjį sezoną.

Šviesi ir lengva suknelė

Prognozuojama, kad ši vasara bus gana šilta - todėl nepamirškite apsirūpinti lengvomis suknelėmis. Geriausias pasirinkimas šiuo atveju - medvilnė ir linas. Vėjo plasnojama suknelė derės prie lengvų basučių ar klasikinių baltų sportbačių, o drąsesnės gali derinti ir su masyviais juodais aulinukais.

Permatomi drabužiai

Iš pradžių gali pasirodyti keista nešioti apdarus ilgomis rankovėmis, tačiau šie permatomi deriniai yra taip pat lengvi ir net intriguojantys, kaip ir tavo mėgstama vasarinė palaidinė. Nebūtina rinktis paprastą baltą spalvą - derink ir raštuotą ar gėlėtą audinį su liemene ar net klasikiniu švarku - atrodysi įdomiai (ir, be abejo, stilingai).

Pūstos rankovės

Iš pirmo žvilgsnio pompastiškas pasirinkimas - tačiau pasaulis pasiryžo pūstoms rankovėms ir kasdieniuose deriniuose. Tokia detalė pavers bet kokią paprastą palaidinę iš kasdienės į neįprastą, o stilių - traukiantį akį.

Liemenėlė - kaip viršutinis rūbas

Vasara žada karštį, todėl garsiai sakome: mažiau yra daugiau. Tai padaryti paprasta - įterpk maudymosi kostiumėlio viršų ar mėgstamiausią braletę į kasdienį stilių. Tai - kiek drąsesnis pasirinkimas, bet suderinus su klasikiniu švarku pavers tave šių metų mados karaliene. 

Batai kvadratiniu priekiu

Vadinamieji "squared-toe mules" yra kone naujausia tendencija batų kategorijoje. Šis stilius ne tik vizualiai pailgina kojas, bet ir prideda unikalumo tavo vasariniam deriniui. Nesuklysite derinti pasirinkę trumpintas ar atvirkščiai - platėjančias kelnes, o labai karštoms dienoms - trumpą lengvą suknelę.

>