This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

'20 VASAROS ŠVENTIŠKO ĮVAIZDŽIO TENDENCIJOS

'20 VASAROS ŠVENTIŠKO ĮVAIZDŽIO TENDENCIJOS

Kiekvieną vasarą kartu su šylančiu oru užplūsta švenčių bumas - išleistuvės, gimtadieniai, vestuvės... ir, žinoma, visoms progoms reikia nuostabios aprangos! Todėl mes šiandien klausiame - kokios šventiškos aprangos tendencijos karaliauja šią vasarą?

Metalų atspalviai

Jeigu norisi atrodyti prabangiai, net karališkai, drąsiai išsirinkite suknelę ar kostiumėlį, blizgančius metalų atspalviais - aukso, sidabro, vario, ar bronzos. Tai gana ryškus pasirinkimas, bet vilkėdama tikrai sulauksite praeivių žvilgsnių.

Pūstos rankovės

Ne, nekalbame apie tas didžiules, net pompastiškas rankoves. Žinoma, jeigu tokios tinka ir patinka - pirmyn! Bet kalbame apie kiek mažesnes, tokias, kurios gali tęstis žemiau alkūnės, iki pat riešo. Dar įspūdingiau atrodysite su blizgiomis ar peršviečiamomis.

Klostės

Praūžusiose pavasario/vasaros mados pristatymuose garsūs dizaineriai savo kolekcijoms rinkosi klostes. Jomis puoštos itin dailiai atrodo baltos, žydros, žalsvos, švelniai rožinės ar purpurinės spalvos suknelės. Jūsų šventei prie jos derinkite atvirus aukštakulnius ar patogias balerinas.

Taškeliai

Taškeliai - gana klasikinis pasirinkimas, kadangi gerai atrodysite tiek su stambaus, tiek su smulkaus rašto suknelėmis ar kostiumėliais. Kadangi vasarą norisi šviesių, pastelinių spalvų, drąsiai rinkitės mėlyną, žydrą, baltą ar persikinę, bet nepamirškite ir juodai balto rašto.

>