This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

20’ ŽIEMOS SEZONO TENDENCIJOS

20’ ŽIEMOS SEZONO TENDENCIJOS

Šiandienos blogo įrašas skirtas apžvelgti svarbiausioms šio žiemos sezono tendencijoms. Nuo populiariausių raštų iki rūbų kirpimo - penki ryškiausi šaltojo sezono aprangos akcentai.

Houndstooth raštas

Houndstooth raštas, kitaip lietuviškai įvardijamas kaip primenantis ,,skaliko dantis” šį sezoną bus itin populiarus. Šis laužytų kvadratų raštas, iš tiesų primenantis sukąstus šuns dantis, dažniausiai siūnamas iš baltų ir juodų spalvų kombinacijos. Tad būtent šių klasikinių spalvų paltai, megztiniai ir aksesuarai bus patys populiariausi šį sezoną.

 

Blizgesys

Šią žiemą trumpam persikeliame į 80-uosius ir iš jų pasiemame tai, kas šį dešimtmetį išryškėjo labiausiai - blizgūs audiniai. Šį šaltąjį metų sezoną nepabijokite spindėti taip, lyg ką tik išžengėte tiesiai iš “Studio 54” klubo, o jei atrodo, kad blizgesio aprangoje jau pakanka, apsistokite ties žėrinčių aksesuarų pasirinkimais.

 

Vilna

Jaukausia ir šilčiausia šio žiemos sezono tendencija - vilnoniai rūbai arba vilnos akcentai. Vilnoniai megztiniai aukštu kaklu ir žieminės striukės su vilnos apykaklėmis ir vėl sugrįžta! Jei spintoje dar turite šiltų vilnonių rūbų, o ypač rankų darbo - jums labai pasisekė!

Prailginti pečiai

Dar viena tendencija iš 80-ųjų - tai aštrūs, prailginti pečiai. Dažniausiai juos matysite ant tiesaus kirpimo švarkų, tad jei šios aprangos detalės savo garderobe dar neturite - patariame įsigyti! Jį puikiai priderinsite tiek prie oficialios, darbinės aprangos tiek prie laisvesnių, laisvalaikiui skirtų drabužių.

 

Tiesus kirpimas

Tiesus, griežtas kirpimas tampa vienu iš pagrindinių šio sezono akcentų. Klasikinės kelnės, tiesūs švarkai, prailginti marškiniai diktuos, kaip turėtų atrodyti tobulas šio žiemos sezono siluetas. Tad formali apranga, klasikiniai kostiumėliai ir net tiesaus kirpimo džinsai turėtų būti vieni iš dažniausiai vilkimų drabužių šį laikotarpį.

>