This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

2021 METŲ STILIAUS TENDENCIJOS

2021 METŲ STILIAUS TENDENCIJOS

Net neabejojame, jog 2021 bus metai, kai galėsime spjauti į sportinius namų kostiumėlius ir pagaliau iš spintos glūdumų išsitraukti pačius puošniausius drabužius. Apsirengę jais, eisime į gatves, garsiai juoksimės ir šoksime. Ką žada mados ekspertai? Kokios stiliaus tendencijos vyraus 2021 metais? Apie tai ir kviečiame skaityti šiandienos blogo įraše!

           

PŪSTOS RANKOVĖS 

Ryškūs rankovių siluetai neabejotinai bus naujų metų stiliaus atributas. Tai absoliučiai ilgaamžiška tendencija, kuri stiliaus padangėse karaliaus dar ilgai. Pūstos rankovės – drąsus pareiškimas, tačiau teisingai suderinus proporcijas galite sukurti nuostabių derinių. Prie pūstų rankovių derinkite plonos medžiagos, aptemptas kelnes. Pūstos rankovės tikrai turi atsidurti jūsų wishlist‘e.

NĖRINIAI 

Nuo nertų megztinių iki suknelių: 2021 metais karaliaus nėriniai! Atrasti kokybišką ir madingą nertą produktą sudėtinga, tačiau tikrai įmanoma. Pasikuitus ir dėvėtų drabužių parduotuvėse galite atrasti neregėtų lobių! Nėrinius derinti lengva. Nėriniuotas sukneles galima derinti su basutėmis ir derinį užbaigti su subtilia apyranke. Tokios suknelės yra statement pačios iš savęs, tad nepersistenkite su aksesuarais.

 

DIDELĖS APIMTIES DRABUŽIAI 

Didelės apimties drabužiai taip pat karaliaus stiliaus padangėse. Drąsiai rinkitės ne tik pūstas rankoves, tačiau ir pūstas, dideles sukneles. Net jei teks ir toliau sėdėti namuose, didelės apimties suknelės tam puikiai tiks! Atrodysite prašmatniai bei madingai ir tada, kai mieste jau galėsime susitikti su geriausiais draugais.  

Nekantraujame pamatyti, ką gi atneš 2021-ieji. Nepamirškite, kad svarbiausia tendencija, kuri niekada neišeina iš mados – pasitikėjimas savimi. Kad ir kokios stiliaus tendencijos vyrautų, dėvėkite tik tai, kas labiausiai patinka JUMS!

>