This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

TOP 2022 METŲ VASAROS NAGŲ TENDENCIJOS

TOP 2022 METŲ VASAROS NAGŲ TENDENCIJOS

Ryškios spalvos, netradicinis prancūziškas, vaikiški motyvai - keletas iš daugelio šios vasaros nagų tendencijų. Niekam ne paslaptis, jog didžioji moterų dalis nagus laiko tokia pat svarbia įvaizdžio dalimi kaip ir aksesuarus.

 

NEONINĖS SPALVOS IR PERMATOMAS NAGAS

Jau keletą metų iš eilės mus persekioja akį traukiančios neoninės spalvos, kurios skatina išlipti iš komforto zonos. Tačiau 2022 metais į madą atėjo "nuogo" nago tendencija su neoniniais ornamentais. Priežastis aiški - žmonės pavargo nuo ryškių spalvų, tačiau tuo pačiu nenori jų atsisakyti, taip palikdami tik jų akcentą. 

PATARIMAS: prieš lakuodami nagus pamąstykite apie savo būsimus rūbų derinius, jog nagai nebūtų prastas akcentas jūsų įvaizdyje. 

 

 

NETRADICINIS PRANCŪZIŠKAS

Nors prancūziškas manikiūras yra laikoma nemirštančia klasika, šią vasarą galime jį šiek tiek atidėti į šoną ir paįvairinti su spalvomis. Spalvoms kriterijų nėra, tai visiškai priklauso nuo kiekvieno individualaus skonio. 

PATARIMAS: norint patraukti aplinkinių dėmesį ar išbandyti kažką naujo, siūloma kiekvieną nagą lakuoti skirtinga spalva.

 

ŽAISMINGAS VAIKIŠKUMAS

Praeitais metais nugriaudėjo netikėta mados tendencija - vaikiški, ryškūs papuošalai, kurie nukėlė mus vėl į 2000 metų era kartu su Britney Spears ir Spice Girls. Nors ši tendencija po mažu slenka iš dienos šviesos, tačiau palieka žymę mūsų naguose, su vaikiškai motyvais: veidukais, debesėliais, šachmatų langeliais ir t.t. 

PATARIMAS: nepersistenkite su žaismingais motyvais, kaip yra sakoma, kas per daug, tas nesveika.

 

HAILEY BIEBER VESTUVINIAI NAGAI

Pastaruoju metu vis daugiau apie modelį Hailey Bieber kalbama ne dėl jos karjeros pasiekimų ar grožio, tačiau dėl jos diktuojamų mados tendencijų: gatvės stiliaus ir nepriekaištingos veido odos priežiūros. Tačiau visai neseniai žmonės pradėjo aptarinėti jos vestuvinius nagus, kurių užsigeidė beveik kiekvienas. Paslaptis slypi nagų paprastume. 

PATARIMAS: toks nagų įvaizdis puikiai tinka ne tik vestuvių proga, tačiau ir kas dienai, todėl nenuvertinkite jo kaip proginio.

 

 

 

>