This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

3 BŪDAI, KAIP PAGYVINTI SAVO KASDIENYBĘ

3 BŪDAI, KAIP PAGYVINTI SAVO KASDIENYBĘ

Pavasariškas oras jau aplankė mus, bet vis dar sunku pradėti gyventi sveikiau? Na, tas sunkiau... Nėra ryžto, taip? Tu ne vienas! Visada yra sunku pradėti kažką naujo, o ypač susitvarkyti savo rutiną, kuri yra be galo svarbi kiekvienam žmogui. Tad norime padėti tau jaustis geriau kiekvieną dieną! Ir nors nėra nuorodos į visavertį sveiką gyvenimo būdą, yra keletas patarimų, kurie gali padėti greičiau išbristi iš vėžių ir lengviau įsisavinti sveikus įpročius.

 

1. Pradėkite dieną su imbiero ir citrinos vandeniu

„Healthline“ teigimu, pradėdami dieną imbiero ir citrinos šaukštu, galite sumažinti uždegimą, nuraminti virškinimo problemas ir sustiprinti imuninę funkciją. Norėdami pažadinti save ryte, dar labiau pagardinkite pusryčius įberdami žiupsnelį cinamono ar kajeno pipirų. Tyrimai rodo, kad cinamonas gali padėti sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir atsparumą insulinui, o kajeno pipirai yra puikus provitamino A ir vitamino C šaltinis. Pamatysite, jūsų organizmas padėkos suteikdamas daug energijos!

 

2. Rytiną pradėkite šaltu dušu

Žinau, žinau, kad tai skamba neįmanomai ir niekas nemėgsta šalto vandens ypač ryte. Tačiau, tai puikus būdas pradėti dieną energingai! Nors šio įpročio įgyvendinimas tikrai išbando jūsų valią, tyrimai rodo, kad tai gali būti verta, nes šaltas dušas gali būti labai naudingas tiek protui, tiek kūnui. Maudantis po lediniu dušu galite sustiprinti imuninę sistemą ir tapti atsparesni ligoms, pagerinti kraujotaką ir budrumą, paruošdami gaiviai ir energingai dienos pradžiai.

 

3. Kavą keiskite matcha

Matcha yra puikus stabilios energijos šaltinis. Pagrindinis skirtumas nuo kavos yra tai, kaip „Matcha“ tiekia kofeiną į jūsų smegenis. Matcha sudėtyje esantis kofeinas absorbuojamas ir išleidžiamas lėtai per 6–8 valandas, o tai reiškia, kad jis suteikia tvarų energijos užtaisą, o ne greitą šuolį ir su kava susijusius „virpesius“. Šis naujas ritualas gali papildyti jūsų įprastą kasdienybę kaip puikų prieskonį ir sustiprinti sveikatą.

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

>