This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

4 DETALĖS PASISKOLINTI IŠ MAMOS SPINTOS

4 DETALĖS PASISKOLINTI IŠ MAMOS SPINTOS

Motinos diena - puikus laikas prisiminti ir švęsti mūsų mamas - kokios jos stiprios, mylinčios, tikros superherojės! Be to, dar ir labai stilingos. Todėl šiandien kviečiame paskaityti apie tai, kokias madingas detales gali pasiskolinti iš mamos spintos ir priderinti savo pavasario deriniuose.

Kulotės

Ypač populiarios septyniasdešimtaisiais, kulotės - arba plačios trumpintos kelnės - pamažu sugrįžta į mūsų spintas. Galima sakyti, kad ir tavo mama turėjo porą savo spintoje. O tam, kad jos atrodytų ypač moderniai, derink su trumpais marškinėliais arba padidintu švarku, tam, kad tiktų tiek kasdienai, tiek savaitgalio vakarėliams.

 

Kostiumėliai

Vienas ryškiausių 70-80-ųjų rūbų - ryškūs ir margi kostiumėliai. Nors dabar jie gali pasirodyti net per daug margi, skolinkis nebijodama, derink su vienspalvėmis detalėmis, o galbūt ir su liemenuotu švarku - atrodysi tarsi išlipusi iš vienos senoviškų nuotraukų, tik su moderniu tvistu.


“Kitten heel” aukštakulniai

Nors dabar nėra įprasti, tokie bateliai karaliavo tavo mamos, o tikriausiai ir jos draugių spintose. Jie patogūs, bet tuo pačiu ir suteiks deriniui elegantiškumo. Todėl jie atrodo puikiai, ypač derinant su monochromatišku ansambliu.


Šilkinė skarelė

Jeigu žiūrėjai senas mamos nuotraukas, manau, atkreipei dėmesį į plėvesuojančią skarelę. Paieškok tokios mamos spintoje, užsirišk aplink kaklą arba naudok kaip plaukų aksesuarą - ir tikrai atkreipsi dėmesį gatvėse. Toks aksesuaras suteiks žavesio net ir labai paprastai suknelei.>