This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

5 akcentai, būtini jūsų rudens spintoje

5 akcentai, būtini jūsų rudens spintoje

Jei vis dar sukate galvą apie tai, kaip atnaujinti savo spintą naujam rudens sezonui - turime jums kelis patarimus! Išskyrėme penkis būtinus šio sezono akcentus, kurie padės išsisukti iš netikėtai užklumpančio “neturiu ko apsirengti” liūno ir atrodys nepriekaištingai!

Lengvas sijonas

Ilgą sijoną privalu turėti kiekvieną metų sezoną - o ypač rudenį! Šiam laikotarpiui rinkitės lengvą, laisvai krentantį sijoną ir derinkite jį tiek prie puošnesnių marškinių ir klasikinių aulinukų, tiek prie džemperio ir sportinių batelių derinio. Būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į vienspalvius, bet ir į įvairių raštų modelius. Kol oras dar šiek tiek pakenčiamas - išnaudokite paskutines galimybes pasimėgauti plonais sijonais!

Golfas

Visiška rudens sezono klasika - paprastas, kokybiškas golfas aukštu kaklu. Tai būtent tas rūbas, kurį galite užsidėti bet kokiai progai, derinti su visais likusiais spintos drabužiais ir kaskart atrodyti tobulai. Pasirūpinkite keliais skirtingais golfų modeliais - klasikiniu, aptemptu vienspalviu modeliu, oversiziniu, labiau išsiskiriančiu variantu ir paprastu plonyčiu golfu, kurį galėsite panaudoti sluoksniavimui.

Oversized džemperis

Šį sezoną savo spintoje oversizinį džemperį patariame turėti net ir toms, kurioms įprastai sportinio stiliaus drabužių nesurinktų. Džemperis su kapišonu puikiai atrodys jį vilkint po klasikiniu paltu ar net didesniu švarku. Tai jaukus ir be galo patogus pasirinkimas laisvalaikio įvaizdžiams!

Išskirtiniai aulinukai

Šį rudenį ypač madingi bus “kaubojaus” tipo aulinukai su lenktu kulnu, tačiau jei būtent šis modelis ne jums - išsirinkite bent vieną išskirtinę savo skonio aulinukų porą. Jie puikiai pasitarnaus kaip statement akcentas prie kasdienių vienspalvių įvaizdžių.

Skrybėlė

Jei galvojate, kokį aksesuarą įsigyti šiam rudeniui - tvirta, kokybiška skrybėlė yra tai, ko jums reikia! Tai aksesuaras, kuris akimirksnių pagyvins ir tobulai užbaigs bet kokį įvaizdį. Tad šį sezoną patariame investuoti į lengvai derinamą, vienspalvę kokybišką skrybėlę, nuo kurių negalėsite atitraukti akių nei jūs pati, nei aplinkiniai!

>