This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

5 būdai džinsų ir marškinėlių kombinacijai pagyvinti

5 būdai džinsų ir marškinėlių kombinacijai pagyvinti

Tobula vasaros uniforma - tai mėlynų džinsų ir paprastų baltų marškinėlių kombinacija, tapusi visiška klasika. Tam, kad ji nepasidarytų per daug nuobodi, siūlome kelis variantus, kaip šį įvaizdį pagyvinti!

Knot it!

Marškinėlius netvarkingai susukite priekyje, gale ar šone ir taip akimirksniu pakeisite visą įvaizdžio siluetą. Jis puikiai atrodys tiek su aukšto liemens džinsais, siekiant pabrėžti liemenį, arba su klasikiniais modeliais, norint parodyti šiek tiek daugiau odos. Patikėkite, vienas mazgelis ant paprasčiausių vienspalvių marškinėlių gali pakeisti visą įvaizdį! 

Švarkas

Turbūt lengviausias būdas, kaip lengvai pakeisti kasdienį maikutės ir džinsų įvaizdį - ant viršaus užsimesti mėgiamą švarką. Tam, kad apranga atrodytų formalesnė, rinkitės vienspalvius tamsius švarkus, o įprastesniam stiliui išlaikyti padės raštuoti, dryžuoti švarkai.

Aukštakulniai

Iš kasdienės komforto zonos akimirksniu išlipti padės aukštakulniai. Net tokį įprastą derinį aukštakulniai gali paversti kone vakariniu įvaizdžiu. Viskas ko reikia - tik mėgstamiausia aukštakulnių pora! Nepabijokite žaisti tiek su spalvomis, tiek su neįprastais modeliais.

Papuošalai

Net ir vilkint pačią paprasčiausią maikutę į save atkreipsite dėmesį, jei kaklą papuošite juvelyrika. Tereikia kelių grandinėlių ir pakabukų, kurie derėtų tarpusavyje, ir jau turėsite puikų aksesuarą, kuris tokiam paprastam įvaizdžiui suteiks šiek tiek išskirtinumo.

Vintažiniai marškinėliai

Jei paprasti marškinėliai taps per daug nuobodūs - pakeiskite juos vintažiniais marškinėliais. Pagalvokite, kokius atvaizdus labiausiai norėtumėte matyti ant savo marškinėlių ir lėkite į artimiausią vintažinę parduotuvę ieškoti dar neatrastų lobių. 

>