This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 būdai, kurie padės pagyvinti mokyklinę uniformą

5 būdai, kurie padės pagyvinti mokyklinę uniformą

Nauji mokslo metai šaukte šaukiasi idėjų, kaip atnaujinti savo mokyklinę spintą ir susikurti naujus įvaizdžius. Tačiau ką daryti, jei mokyklinė uniforma nepalieka daug vietos eksperimentavimui ir savo asmeniniam stiliui atskleisti? Turime kelis patarimus, į ką atkreipti dėmesį, siekiant pagyvinti savo mokyklinę uniformą!

Galvos papuošalai

Jei atrodo, kad eksperimentuoti nėra kur - visuomet išgelbės galvos papuošalai. Įprastą uniformą iškart pagyvinsite ryškesniais galvos lankeliais, segtukais ar gumytėmis. Žaiskite su aksesuarų spalvomis, raštais, dydžiais ir formomis, taip pat derinkite ir iš naujo išbandykite juos prie skirtingų šukuosenų!

Juvelyrika

Net ir labai kukli, smulki ir detali juvelyrika įvaizdžiui gali suteikti labai daug. Sluoksniuokite mėgstamiausias grandinėles ir pakabukus, derinkite skirtingo tipo auskarus, o apyrankėmis puoškite ne tik riešus, bet ir kulkšnis. Mažos detalės gali labai daug!

Kuprinės

Turbūt svarbiausiais ir didžiausias aksesuaras, padėsiantis mokykloje išsiskirti iš kitų - tai kuprinė. Rinkitės ir investuokite į tokį modelį, kuris sudomintų ne tik akį traukiančia išvaizda, tačiau ir gera kokybe. Perkant kuprinę įsitikinkite tuo, kad ją galėsite naudoti ne vieną sezoną, tad trumpalaikėms tendencijoms daug dėmesio neskirkite.

Batai

Jei privalomoji uniforma yra pakankamai lanksti ir leidžia mūvėti savo norimą avalynę - žaiskite ir eksperimentuokite su ja! Grubūs aulinukai, lengvos espadrilės ir paprasti sportbačiai akimirksniu padės sukurti tris visiškai skirtingus įvaizdžius, nors viršutinė aprangos dalis ir išliks tokia pati. 

Mažos detalės

Nepraleiskite progos pagyvinti uniformą net ir pačiomis mažiausiomis detalėmis. Įsigykite išskirtinių kojinių porą, kaklą papuoškite žaismingu kaspinu, įsiverkite neįprastą diržą ar net pasikeiskite nuobodžius batų raištelius į kur kas ryškesnius! Išnaudokite visas nedideles galimybes paversti savo uniformą įdomia!

>