This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

5 ĮPROČIAI PRODUKTYVIAM GYVENIMO BŪDUI

5 ĮPROČIAI PRODUKTYVIAM GYVENIMO BŪDUI

Jei jaučiatės taip, lyg savo dienos neišnaudojate taip, kaip galėtumėte, šis įrašas kaip tik jums! Suprantama, kad šiais laikais perpildyta dienotvarkė yra kone kiekvieno žmogaus kasdienybė, o laiko dienoje, deja, bet nedaugėja. Tad dalinamės patarimais, kaip suspėti pasiekti visų užsibrėžtų tikslų ir savo laiką išnaudoti kaip įmanoma produktyviau!

Atsikelk anksčiau

Kad ir kaip nepakenčiamai šis patarimas skambėtų daugeliui žmonių, tačiau kėlimasis anksčiau nei įprastai išties padidins jūsų produktyvumą. Stenkitės miegoti tiek, kiek organizmui iš tiesų to reikia, o ne daugiau. Kad ir kaip sunku būtų ryte išlipti iš jaukių patalų, užsibrėžkite tikslą atsikelti bent valanda anksčiau ir ją išnaudokite savo mėgiamiems ryto ritualams arba kasdieniems darbams atlikti. Pamatysite, kokia ilga atrodys diena ir kiek visko spėsite nuveikti.

Susiplanuok dieną

Viena iš priežasčių ryte atsikelti anksčiau nei įprasta - tai galimybė detaliai susiplanuoti savo dieną. Visus reikiamus darbus užsirašykite, apskaičiuokite, kiek laiko truks juos atlikti ir iš eilės sudėliokite valandomis. Prieš akis aiškiai matysite savo to-do sąrašą, žinosite, kada ir kur turite būti, o svarbiausia - nieko nepamiršite!

Pasirūpink savo kūnu

Kad ir kiek užduočių per dieną spėsite išbraukti iš savo dienotvarkės, nesijausite gerai, jei nepasirūpinsite savo kūnu. Raskite laiko savo mėgiamam sportui, rytą bandykite pradėti nuo mankštos, jogos pratimų ar net paprasto pasivaikščiojimo gryname ore! Ir, be abejonės, stebėkite savo mitybą, nepraleiskite valgių. Taip užtikrinsite, kad kūnas gautų pakankamai reikiamos energijos, reikalingos produktyviai dienai.

 

Daryk pertraukas

Tam, kad laikas būtų leidžiamas ne tik produktyviai, bet ir efektyviai, labai svarbu daryti trumpas pertraukas. Iš to, kad į trumpą laiko tarpą bandysite sutalpinti kuo daugiau užduočių, bus mažai naudos, jei tik varginsite save ir alinsite savo kūną. Intensyviai dirbant ar mokantis nepamirškite padaryti bent jau kelių minučių pertraukų - nukreipkite savo mintis kitur, išgerkite arbatos, trumpai pasivaikščiokite ar paskaitykite mėgiamą knygą. O po įtemptos darbo dienos savo vakarą paskirkite visiškam atsipalaidavimui ir užsiimkite tik ta veikla, kurią labiausiai mėgstate.

Užsibrėžk tikslus

Norint produktyviai išnaudoti savo laiką, labai svarbu suprasti, kokiu tikslu tai darote ir ko siekiate. Dirbti ir atlikti kasdienes užduotis bus lengviau, jei aiškiai matysite motyvuojantį tikslą. Išaušus naujai dienai pagalvokite, ko šiandien norite pasiekti ir, jei tikslas bus sėkmingai pasiektas, apdovanokite save maža saldžia dovanėle. Taip didesnius ir svarbesnius tikslus užsibrėžkite savaitės, mėnesio ar net metų laikotarpiui.

>