This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 KALĖDINIAI FILMAI, KURIŲ GALBŪT DAR NEMATĖTE

5 KALĖDINIAI FILMAI, KURIŲ GALBŪT DAR NEMATĖTE

Visi žinome tradicinius švenčių laikotarpio filmus, tokius kaip Vienas namuose ar Haris Poteris. Šie filmai tikrai patys kalėdiškiausi filmai, tačiau norime jums pasiūlyti mūsų alternatyvų filmų sąrašą, kurių galbūt nematėte! Kviečiame ne tik skaityti, bet ir pažiūrėti 5 alternatyvius Kalėdinius filmus!

 

8 MOTERYS (ANGL. 8 WOMEN)

Izoliuotos Kalėdos skamba pažįstamai? Deja, ši istorija kitokia. Filmas 8 moterys nukelia į 1950-ųjų Prancūziją. Prabangiuose namuose susirenka visa šeima, tačiau netikėta mirtis aptemdo šventes: nužudytas vienintelis namų vyras. Tarp įtariamųjų lieka tik namuose gyvenančios 8 moterys. Kiekviena gali būti žudikė ir kiekviena turi daug paslapčių. Tik kuri padarė šį nusikaltimą?

 

STEBUKLAS 34-OJOJE GATVĖJE (ANGL. MIRACLE ON THE 34th STREET)

Jeigu nematėte filmo Stebuklas 34-ojoje gatvėje, nedelsiant privalote jį pasižiūrėti! Istorija pasakoja apie vyrą Kris Kringle, kuris tikina, jog yra Kalėdų Senelis. Juos netiki niekas, pradedama abejoti net jo psichine sveikata. Galų gale Kalėdų Senelis net paduodamas į teismą. Vis dėlto, juo tiki vienas vienintelis ypatingas žmogus.

 

PASKUTINĖS ATOSTOGOS (ANGL. LAST HOLIDAY)

Georgia viena gyvena visiškai paprastą gyvenimą, nuolat svajoja apie vietas, kurias nori aplankyti, tačiau nedrįsta. Vieną dieną pasitikrinusi sveikatą ji sužino, jog gyventi liko tik kelios savaitės. Nieko nelaukusi nusprendžia, jog dabar pats laikas įvykdyti visas svajones. Ji surenka visas santaupas ir išskrenda į kurortą Prancūzijoje, kurį visada svajojo aplankyti.

 

POLIARINIS EKSPRESAS (ANGL. THE POLAR EXPRESS)

Animacinis filmas Poliarinis Ekspresas mus nukelia į traukinį, kuris keliauja į Šiaurės ašigalį, Juo keliauja ir pagrindinis herojus berniukas Bilis, kuris svajoja susitikti su Kalėdų Seneliu. Pakeliui jis sutinka ypatingų žmonių, kurie padaro šią kelionę nepaprasta.

 

BALTOSIOS KALĖDOS (ANGL. WHITE CHRISTMAS)

Tai turbūt pati nekalėdiškiausia rekomendacija, tačiau vis vien atsiduria tarp šventinių filmų rekomendacijų. Tai Netflix serialo Black Mirror serija: Baltosios Kalėdos. Ši serija mus nukelia į itin paslaptingą ir užpūstytą stebėjimo postą, kuriame per Kalėdas vakarieniauja du vyrai Matt ir Potter. Vienas kitam jie pasakoja prisiminimus iš jaunystės. Tačiau kuo pasibaigs šis pokalbis? 

Ar matėte visus rekomenduojamus filmus? O gal turite savo pasiūlymų? Pasidalinkite su mumis tiek komentaruose, tiek socialiniuose tinkluose! Susikurkime Kalėdinę nuotaiką kartu!

>