This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

5 MUST-HAVES SĖKMINGAM DARBUI IŠ NAMŲ

5 MUST-HAVES SĖKMINGAM DARBUI IŠ NAMŲ

Šiuo metu daugelis dirbame iš namų - arba atsakinėjame į el. laiškus prie pusryčių stalo, arba klausomės rytinės dėstytojo paskaitos su pižama. Tai - naujas iššūkis tiems, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia ne namie. O tam, kad toliau dirbtume produktyviai, turime 5 must-haves - kurie tiks tiek griežtai dirbantiems jau mėnesį, tiek tiems, kurie tik dabar nusprendė darbus atlikti ne lovoje.

Tinkama aplinka

Biure ar universitete turime skirtingas darbo vietas, į kurias įžengus patys sau nusistatome darbo atmosferą. Todėl labai svarbu tokią dabar turėti ir namuose. Pasidaryk darbo vietą, kuri, jei įmanoma, būtų nejudinama. Ten tik dirbk - jokio valgymo ar serialų žiūrėjimo. 

 

Planavimo įrankiai

Susirask sau tinkamiausią planavimo programėlę ar priemonę, kurioje galėtum susirašyti savo savaitės ar dienos tikslus, reikiamus atlikti darbus bei visa kita, ko reikalauja Tavo planai.

Mūsų mėgstamiausieji:

 • Google Calendar ar kalendoriaus programėlė telefone - dienos ir/ar savaitės planavimui;
 • Trello - darbų ir projektų planavimui, suskirstymui;
 • Arba tiesiog paprasta užrašų knygutė - kartais ji padeda labiau nei bet kokia kita programėlė.


  Kokybiškos ausinės

  Jeigu namie dirbi ne viena, neišvengsi pašalinio triukšmo, kaip televizoriaus garsas, vaikų plepėjimas ir panašiai. Todėl svarbu pasirinkti geras, kokybiškas ausines bei darbui tinkantį grojaraštį - vieni sako, kad geriausiai darbui padeda susikaupti Lo-Fi muzika, kitiems labiausiai tinka populiariausi hitai. O toms, kurios nori klausytis ir dirbti protingai - tinklalaidės (ang. podcasts).

   


  Blue light akiniai

  Blue light akiniai - akiniai, apsaugantys nuo žalingų kompiuterio ar telefono skleidžiamų spindulių. Kol esame namie, linkstame daug daugiau laiko praleisti prie ekranų. Todėl saugokime savo akis - išsirink kokybišką akinių porą ir tikėtina, kad jie taps dienos must-have net ir grįžus dirbti į biurą.

   

  Poilsis 

  Ir žinoma, nepamirškime turėti pertraukų. Dabar, kai darbo savaitė susimaišiusi, turime tendenciją dirbti ilgiau nei paprastai. Todėl planuokis reguliarias pertraukėles, nepamiršk pasimėgauti skania kava ar arbata, taip pat nedirbk vakare. Pasimėgauk šiuo laiku su šeima ar tiesiog su savimi.

   

  >