This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 NIUJORKO MADOS SAVAITĖS A/W'20 TENDENCIJOS

5 NIUJORKO MADOS SAVAITĖS A/W'20 TENDENCIJOS

Vos prieš porą savaičių Jungtinėse Amerikos Valstijose nugriaudėjo legendinė Niujorko mados savaitė. Žinoma, dėmesį traukė ne vien įspūdingi mados dizainerių šou, bet ir jos žiūrovai, ne ką mažiau neatsiliekantys nuo mados tendencijų. Taigi, kokios spalvos, raštai ir tekstūros dominuoja šiais metais - apžvelgsime šiame blogo įraše!

Balta and balto

Keliaudami iš vieno pristatymo į kitą, Niujorko mados savaitės žiūrovai rinkosi sniego baltumo derinius - nuo galvos iki pat kojų galiukų! Be to, nesibaimino pasirinkti įdomesnių formų apdarus. Todėl kitam sezonui meskite tamsius rūbus į šalį - tegu dominuoja balta!

 

Spalvų pliūpsnis

Toms, kurios nemėgsta monochromatinio stiliaus, turime kitą tendenciją - kuo daugiau spalvų, tuo geriau! Užsidėjusios rožinį paltą ar geltonus batus iš karto išsiskirsite iš minios. Nebūtina būti tikra spalvų bomba - investuokite į porą ryškių aksesuarų bei pagyvinkite savo kasdienę aprangą.

Logotipai 

Šį sezoną Niujorko mados savaitės dalyvės nebijojo parodyti, iš kur jų apranga. Dideli logotipai ant apdaro ar aksesuaro užkariavo Niujorko gatves. Jeigu nori parodyti ir tu, parodyk tai skoningai ir rinkis vieną ryškesnį rūbą su logotipais - tai taps tikru tavo stiliaus akcentu!

 

Languoti raštai

Į gatvės mados diktatorių stilių grįžo plaid raštas. Tai nebūtinai turi būti marškiniai - juk langeliai puikiai dera ir ant švarko ar palaidinės. Investuok į vieną ar kelis tokio rašto detales - atrodysi nepriekaištingai.Teddy Bear paltai

Pasirūpink ir puikiai šildančiu paltu - stilingos merginos Niujorke rinkosi vadinamus Teddy Bear paltus ar pasipuošė kailine detale. Nors populiariausia tokio palto spalva - ruda, paįvairinimui galima pasirinkti ir raštuotą ar net neoninės spalvos paltą. Nebijok eksperimentuoti!
>