This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

5 PATARIMAI, KĄ IR KAIP VILKĖTI ATVĖSUS ORAMS

5 PATARIMAI, KĄ IR KAIP VILKĖTI ATVĖSUS ORAMS

Atvėsus orams dažniausiai susiduriame su ta pačia problema - ką apsirengti, kad būtų šilta, bet tuo pačiu metu ir stilinga? Kartais taip norisi užsimesti gražų rudenišką paltuką ir bėgti iš namų, tačiau orų prognozės neretai užkerta tam kelią - tenka griebti beformę šiltą striukę ir pamiršti visus įkvepiančius rudens derinius. Tačiau mes turime tam išeitį! Žemiau rasite patarimus, kaip net ir atvėsus orams atrodyti stilingai.

Sluoksniavimas

Svarbiausias patarimas atvėsus orams - sluoksniuokite rūbus. Sluoksniavime slypi pats rudeniškų įvaizdžių grožis - žaidimas su spalvomis ir skirtingomis tekstūromis. Nepabijokite po mėgstamiausiu paltu apsivilkti dar kelis sluoksnius - apatinę maikutę, vienspalvį golfą ir ryškesnį švarką. Taip ne tik suteiksite aprangai gyvumo, bet vėsesnės dienos nebeatrodys tokios baisios, o sušilus - sluoksnius vieną po kito lengvai nusiimsite.

Vandens nesugeriantys drabužiai

Rudens sezonu privalu turėti vandenį atstumiančių ar visai jam atsparių lauko drabužių. Kad ir su kiek sluoksnių rūbų bebūtumėt - jei jus užklups netikėtas rudeninis lietus, visą dieną jausite nemalonią drėgmę. Tad pasirūpinkite bent vienu klasikinio stiliaus vandenį atstumiančios medžiagos paltu, sportiniu lietpalčiu ar trumpu, išskirtinio modelio pufferiu.

Šilti aksesuarai

Vėsiems orams rinkitės ne tik gražius ir stilingus aksesuarus, bet atkreipkite dėmesį į tai, kurie iš jų iš tiesų padės išlaikyti šilumą. Vienas svarbiausių aksesuarų šaltuoju sezonu - masyvus šalikas, kurį aplink kaklą apsisukti galėtumėte net kelis kartus. Taip pat nepamirškite beanie stiliaus kepurių, pašiltintų skrybėlių ir kitų galvos aksesuarų. Vietoje kepurės taip pat puikiai pasitarnaus ir sportinio džemperio kapišonas.

Ilgaauliai batai

Kalbant apie šiltą avalynę - investuokite į kokybišką porą ilgaaulių batų. Tai jau klasika tapęs rudens aprangos akcentas, kuris greičiausiai niekada taip ir nepasitrauks iš stilingųjų sąrašo. Pasinaudokite proga ir pridėkite tą papildomą šilumos sluoksnį savo kojoms. Tai taip pat pasitarnaus ne tik kaip stilingas ir šiltas rudeniškas akcentas, bet tuo pat metu vizualiai prailgins jūsų kojas.

Geros sudėties drabužiai

Sudėtis turbūt svarbiausias dalykas, į ka turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis rudeninius drabužius. Geriau investuokite į šiltus, natūralius ir kokybiškus audinius, iš kurių pagamintus rūbus nešiosite ne vieną sezoną ir būsite užtikrinti šiluma, nei į kelis prastesnės sudėties drabužius, iš kurių nepajusite naudos. Vėsiuoju metų laiku patariame artimiau draugauti su kokybe, o ne su kiekybe!

>