This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

5 PATARIMAI, KAIP DEKORUOTI BALKONĄ VASARAI

5 PATARIMAI, KAIP DEKORUOTI BALKONĄ VASARAI

Šiomis karštomis vasaros dienomis ieškome to kampelio, kuriame galėtume pasimėgauti rytinės kavos puodeliu ar paskaityti mėgstamiausio romano puslapius. Todėl šiandien skaitome apie paprastas, bet lengvai įvykdomas balkono idėjas, o ryt keliamės ir kimbame į darbus!

Reikalingos zonos

Prieš pradėdami įrengti savo lauko zoną, gerai pagalvokite, ką labiausiai norėtumėte joje veikti - ir prie to priderinkite baldus. Siekiate jame darbuotis su rytine arbata? Pasirūpinkite patvariu stalu ir patogiomis kėdėmis. Planuojate degintis ar skaityti knygas tingiomis dienomis? Tada jums labiausiai tinks nedidelės sofos, foteliai ar net kabantys krėslai.

Lauko danga

Turbūt kiekvienas butas yra ‘palaimintas’ betoninėmis grindimis. Tačiau, jeigu siekiate kitokio stiliaus balkono, ieškokite sprendimų, tokių kaip sudedamos lauko plytelės, arba, jeigu turite stogą arba balkonas uždaras, galite rinktis dekoratyvinius kilimus.

Tinkamas apšvietimas

Daugelyje balkonų nėra įvesto atskiro apšvietimo - todėl jeigu norite mėgautis taure vyno ir skania vakariene jame, turite apgalvoti, kaip visa tai matysite. Žinoma, galima naudotis žvakėmis ar net apsivynioti kalėdinėmis lemputėmis, o galbūt rinksitės lempas su baterijomis?

Augalai, augalai, augalai

Iš močiučių balkonų mums gerai pažįstami loveliai su pelargonijomis - kvepia nostalgija, tačiau tai nėra vienintelis būdas atnešti žalumos į balkonus. Nepamiršk vazonų - rinkis masyvesnius, atlaikysiančius visus vėjus, o augalus dėk skirtingais aukščiais.

Mėgaukitės!

Taip, penktasis patarimas būtų paprastas - pasikvieskite artimiausius draugus, pasirūpinkite gardžiu maistu ir mėgaukitės savo nauju (o galbūt antrąjį kvapą) įgavusiu balkonu. Gražių akimirkų!

>