This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 PATARIMAI, KAIP NAMUS DEKORUOTI RUDENS SEZONUI

5 PATARIMAI, KAIP NAMUS DEKORUOTI RUDENS SEZONUI

Ar jūsų namai jau kvepia rudeniu? Jei ne - turime kelis patarimus, kaip namus subtiliai bei stilingai papuošti šiam rudens sezonui!

Minimalios dekoracijos

Tam, kad į savo namus įneštumėte rudeninių akcentų, tikrai nereikia visko dažyti oranžine spalva ar kiekviename namų kampe pastatyti po moliūgą. Tai galite padaryti subtiliai ir be galo skoningai! Rinkitės minimalias, lengvas, neiššaukiančias dekoracijas, aiškiai nusistatykite norimą spalvų paletę ir jos laikykitės. Taip namai atrodys gražiausiai!

Tekstūra

Namams suteikite kuo daugiau tekstūros - žaiskite su skirtingais pledais, pagalvių užvalkalais ir patalinių komplektais. Nepabijokite maišyti panašių atspalvių ir raštų, nesustokite ties viena tekstūra. Į namus įtraukite mezginių, nėrinių ir kailių elementų. Taip greitai sukursite be galo šiltą ir jaukią atmosferą.

Rudeninės puokštės

Vasarines lauko gėles pakeiskite rudeninėmis augalų ir lapų kombinacijomis. Išeikite pasivaikščioti ir apsidairykite - kas gražiai papuoštų jūsų valgomąjį stalą? Medžių šakelės, spalvoti lapai, kaštonai ir kankorėžiai taps pačiomis geriausiomis ir natūraliausiomis dekoracijomis. Žinoma, taip pat galite įsigyti netikrų, tačiau jau puikiai sustilizuotų rudeninių puokščių.

Žvakės

Ko gero niekas neįsivaizduojame ilgų rudens vakarų be vienos ar kitos uždegtos žvakės namuose. Šiam sezonui rinkitės sunkesnius, stipresnius, labiau praturintus kvapus, o jei papildomų kvapų namuose nesinori - rinkitės bekvapes žvakes ir mėgaukitės jaukia žvakių šviesa.

Spausdinti paveikslėliai

Spausdintais paveikslėliais siūlome namus dekoruoti visais sezonais. Tai labai lengvas būdas akimirksniu pakeisti namų dekoro temą! Eksperimentuokite su skirtingomis nuotraukomis, trumpais grafiniais užrašais, įvairiomis citatomis. Taip pat kaskart apkeiskite rėmus vietomis ir pažaiskite su skirtingais paveikslėlių išdėstymais!

>