This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 PATARIMAI, KAIP PAGYVINTI SAVO NAUJŲJŲ METŲ ĮVAIZDĮ

5 PATARIMAI, KAIP PAGYVINTI SAVO NAUJŲJŲ METŲ ĮVAIZDĮ

Ar jau žinote, ką vilkėsite šią naujųjų metų naktį? Jei dar neapsisprendėte, turime jums kelis patarimus, kaip vos kelių detalių pagalba susikurti tobulą naujametinį įvaizdį.

Juvelyrika

Naujųjų metų įvaizdį lengvai pagyvins blizgi, spindinti juvelyrika. Prie aprangos priderinkite masyvesnius auskarus nei įprastai, rinkitės labiau akį traukiančius kaklo papuošalus ir apyrankes. Nepabijokite pasirinkti tokios juvelyrikos, kuri atkreiptų dėmesį - tai gali būti net ir pagrindinis jūsų aprangos akcentas!

Atvira nugara

Jei norite parodyti šiek tiek daugiau odos nei įprastai - rinkitės palaidines ir sukneles su atvira nugara. Taip iškart atrodysite daug puošniau, tačiau įvaizdis išliks elegantiškas ir skoningas. Pasirinkus įvaizdį su iškirpte gale, aprangos priekį palikite kuo paprastesnį - vienspalvį, tolygų, su minimaliais kaklo papuošalais.

Raštuotos pėdkelnės

Bet kokį sunelės ar sijono derinį greitai pagyvinsite su neįprastomis, raštuotomis pėdkelnėmis. Išsirinkus norimą pėdkelnių spalvą ir tekstūrą paeksperimentuokite su įvairiais raštais. Peržiūrėkite visus variantus - nuo paprastų žvaigždučių, burbuliukų raštų iki prisiūnamų gėlių motyvų ar tiesiog ryškiai blizgančių pėdkelnių. 

Permatomos palaidinės

Jei apnuoginti nugaros neplanuojate, tačiau vistiek norisi parodyti bent šiek tiek daugiau odos - rinkitės lengvai permatomas palaidines. Po apačia priderinkite raštuotą, rankų darbo braletę arba paprastą vienspalvę maikutę ant plonų petnešėlių. Ypač puošniai atrodys palaidinių modeliai su pūstomis rankovėmis!

Blizgūs akcentai

Žinoma, su naujųjų metų įvaizdžių niekuomet nesuklysite pasirinkusi bent vieną kitą blizgų akcentą. Tai gali būti ir žėrintys aukštakulniai, ir blizgučiais papuoštas švarkas. Naujųjų metų naktį spindėkite tiek, kiek tik norite!

>