This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

5 PRIEŽASTYS NAUDOTI VEIDO KAUKES

5 PRIEŽASTYS NAUDOTI VEIDO KAUKES

Šiais laikais daugelis susiduriame su nuolatiniu bėgimu. Kiekvienam kartais taip reikia sustoti ir skirti laiko tik sau. Puikūs būdas – vakarinis arba rytinis ritualas su veido kauke ir mėgstama veikla. Šiandien pristatome jums ­– 5 priežastys, kodėl kiekvienas turėtų naudoti veido kaukes.

 

Relaksacija

Veido kaukės ne tik pagerina veido odos būklę, bet gali veikti kaip terapija. Ypatingai tada, kai jos pripildytos aromatiniais aliejais, tokiais kaip mėtų ar rozmarinų. Žvelkite į veido kaukių naudojimą kaip į laiką tik sau. Juk tai tikra relaksacija. Prisileiskite į vonią vandens, užsidekite žvakių ir leiskite kaukei veikti.

 

Gilus valymas

Žinoma, kasdienis veido valymas padeda iš odos pašalinti nešvarumus, riebalus ir makiažą. Bet ar žinojote, kad tinkama veido kaukė perkelia valymo procesą į visiškai naują lygį. Tik labai gera veido kaukė gali padėti ištraukti visus nešvarumus, kurie slepiasi po epidermio sluoksniu. Kiti žmonės sako, jog jų veidas detoksikuojasi iškart po veido kaukės naudojimo. Taip tikrai yra! Valančios kaukės gali vesti prie pastebimų pokyčių.

 

Porų atkimšimas

Veido kaukės, kuriose gausu bentonito padeda pašalinti nešvarumus ir atkimšti poras. Jos taip pat padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles. Visi puikiai žinome, jog užkimštos poros atneša tik bėdų. Nešvarumai įstringa mūsų porose, o nevalomi nustumiami dar giliau. Taip bakterijos pradeda daugintis. Tik gera kaukė gali padėti visus nešvarumus ištraukti į paviršių.

 

Švytinti oda

Kaukės taip pat gali padėti pagerinti kraujo cirkuliaciją. Kai kaukė susigeria į odą, viršutinis odos barjeras pradeda kietėti. Pati veido kaukė veikia taip, kad išplečia kraujagysles. Tai užtikrina bendrą odos tono pagerėjimą. Oda liks švelni, lygesnė ir atgaivinta. Be to, naudojant šilkines veido kaukes, oda pasisavina iki 10-ies kartų daugiau veikliųjų medžiagų nei su įprastomis drėkinančiomis kaukėmis. Veido kaukės stabdo ir raukšlelių susidarymą.

 

Bendras režimas

Kaukės prisideda ir prie bendro režimo, kadangi stiprina kitų veido odos priežiūros priemonių veikimą. Jeigu norite, kad jūsų veido kremai, serumai ar naktiniai produktai geriau ir veiksmingiau įsigertų, veido kaukė yra MUST. Tik veido kaukė jūsų rutinoje padės pasiekti geresnių rezultatų.

 

Nepaisant jūsų aktyvaus gyvenimo ritmo, atraskite laiko sau. Naudokite veido kaukę kas savaitę, tačiau atsižvelkite ir į tai, koks jūsų odos tipas ir būklė. Veido kaukes gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys! Apžiūrėti mūsų turimas veido kaukes galite čia.
>