This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

5 ryškiausios Niujorko mados savaitės tendencijos

5 ryškiausios Niujorko mados savaitės tendencijos

Rugsėjis su savimi į mados pasaulį visuomet atneša kone patį laukiamiausią metų ivykį - mados savaičių maratoną. Tad šiandien aptarsime tai, kokios svarbiausios tendencijos išryškėjo praeitą savaitę vykusioje Niujorko mados savaitėje! Daugybė įkvėpimo, spalvų ir kvapą giniaužiančių gatvės stiliaus kadrų.♥

Žalia spalva

Šį sezoną pradedame su šiek tiek prigesinta žalia spalva. Būtent ją buvo galima dažniausiai pastebėti tiek ant žymiausių podiumų, tiek gatvės stiliuje! Tad jei šiam rudeniui dar neturite jokių žalsvų akcentų - pats laikas atsinaujinti spintą! Nebūtina šios spalvos vilkėti nuo galvos iki kojų - kasdieniams įvaizdžiams pagyvinti rinkitės samanų spalvos megztuką ar mėgstamus žalsvus marškinius.

Twinning

Niujorko mados savaitės metu gatvės užplūdo akį traukiantys duetiniai įvaizdžiai. Ypač dažnai buvo galima pastebėti poras, savo aprangas susiderinusias tiek pagal spalvas, tiek pagal drabužių tekstūras ir stilių. Tad šį sezoną griebkite draugę ir nepabijokite susiderinti - papildykite viena kita panašiais, tačiau tuo pat metu ir skirtingais įvaizdžiais.

Švarkai

Tendencija, kuri vis dar nepalieka populiariausiųjų sąrašo - tai įvairaus kirpimo, spalvų ir raštų švarkai. Nesvarbu, ar mėgstate oversizinius, trumpus ar visiškai klasikinius švarkus - visi jie įeina tiek į praėjusio, tiek ir šio sezono tendencijų sąrašo viršų. 

Mažos rankinės

Pamirškite dideles, talpias ir įprastas rankines - suteikite progą mažesniems, tačiau ryškesniems modeliams! Galbūt tai ir ne pati patogiausia tendencija, tačiau mažos rankinės šį sezoną bus vienas iš svarbiausių ir labiausiai vertinamų aksesuarų! 

Monochrominiai įvaizdžiai

Ta pati tendencija, vyraujanti tiek šį rudens sezoną, tiek ir praėjusį pavasarį - monochrominiai įvaizdžiai. Vienintelis pakitęs dalykas, tai aprangų atspalviai. Rudeniui rinkitės sodresnius, įdomesnės tekstūros vienspalvius įvaizdžius, o pastelines ir pernelyg šviežias spalvas atidėkite kitam metui!

>