5 taisyklės, kaip dėvėti ryškias kojines vyrams

Šį kartą rašome kelis patarimus vyrams, kurie mėgsta ir kasdien drąsiai dėvi ryškias, dėmesį atkreipiančias kojines. Kaip tai padaryti taisyklingai ir užtikrinti, kad net ir vilkint rimtą kostiumą atrodysite žaismingai ir profesionaliai tuo pat metu? Visas taisykles ir daugybę įkvėpimo rasite žemiau!

Derink spalvas

Prieš griebiantis pačių linksmiausių ir ryškiausių kojinių - pagalvok, ar jos iš tiesų atrodys žaismingai, ar atvirkščiai - įneš per daug chaoso. Kad to išvengtum, būtinai atsižvelk į spalvas - kojines rinkis pagal tai, kokios spalvos dominuoja visoje aprangoje. Derink jas prie ryškesnių įvaizdžio akcentų arba pasirink tą patį, akies nerėžiantį atspalvį.

Atsižvelk į raštus

Į raštus atsižvelgk taip pat kaip ir renkantis spalvas. Jei aprangoje jau vyrauja raštai, kojinės turėtų būti arba vienspalvės, arba atitikti tą patį dizainą. Skirtingų raštų maišymas dažniausiai suteikia įvaizdžiui lengvą sąmyšį ir akiai tampa sunku susikoncentruoti ties keliais skirtingais dizainais.

Tinkamas laikas

Žinok, kada gali drąsiai išsiskirti ryškiomis kojinėmis, o kada spalvų reikėtų vengti. Dalyvaujant svarbiose ceremonijose, vykstant į rimtą susitikimą arba esant griežtam aprangos kodui, ryškias kojines geriau palik namuose. Juk nenori, kad žaismingas ir niekuo nekaltas stiliaus elementas sukeltų nesklandumų.

Nerodyk per daug

Kad ir kaip norėtumėte pasauliui parodyti savo naujų “crazy” kojinių porą - įsitikinkite, kad nerodote per daug. Jei norite, atsiraitokite kelnių apačią tiek, kad laisvai matytųsi jūsų kulkšnis, tačiau venkite užsikelti kelnes gerokai virš kauliuko. Nepamirškite, kad kaskart atsisėdus ir pasikėlus kelnėms, kojinės ir taip matysis puikiai.

Laisvalaikis - be taisyklių 

Vienintelis metas, kai griežtos taisyklės ryškių kojinių devėjimui negalioja - tai laisvalaikis. Jei einant susitikti su draugais ar planuojant praleisti nuotaikingą vakarą mieste jaučiatės taip, lyg norėtumėt akcentuoti savo lengvai pašėlusią nuotaiką - užsidėkite savo pačių ryškiausių kojinių porą ir per daug nesukite galvos!