This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

APIE: FREAKYFOXX

APIE: FREAKYFOXX

Kažkada esame rašę blogo įrašą apie Robi Agnes. Skaitytojams jis labai patiko, tad nusprendėme pradėti naują blogo rubriką – APIE. Šiandien nusprendėme pasidomėti apie FreakyFoxx prekinį ženklą ir tai, kaip kuriami porcelianiniai gaminiai.

 

FREAKYFOXX ISTORIJA

FreakyFoxx istorija prasidėjo 2014 metais. Prekės ženklo įkūrėja Algina po sunkių išbandymų su sveikata nusprendė, jog nori daugiau pokyčių ir kūrybos, tad ji nusprendė mesti interjero dizaino darbus ir pasinerti į kūrybą. Taip gimė šeimos verslas FreakyFoxx, kuriame net ir mažoji Amelija randa veiklos. FreakyFoxx papuošalai kuriami itin kruopščiai, apgalvojant kiekvieną detalę, tad pasigilinkime į patį procesą.

 

KAIP SUKURTI PORCELIANINĮ GAMINĮ? 

VISKAS PRASIDEDA NUO IDĖJOS

  Visi juvelyriniai dirbiniai pirmiausia prasideda nuo idėjos. Turbūt kaip ir viskas gyvenime. Algina teigia, jog kiekviena idėja, dažniausiai gimsta galvoje kelionių metu, ypač atsidūrus kitame pasaulio krašte, susidūrus su kitomis, mums nepažįstamomis kultūromis. Štai pavyzdžiui ji pasakoja, jog įkvėpimo prisisėmė iš tokių nutikimų, kaip gyvenimo Maroke su šeima, tikinčia džinais ar Himalajų kalnuose kalbant su piemeniu apsirengusiu nacionaliniais drabužiais, kūrybai įkvepia net ir važiavimas nežinoma kryptimi. Visa tai anksčiau ar vėliau nugula papuošalų pavidalu.  

   

  SPALVŲ PAIEŠKA

   Kai kurias porceliano spalvas FreakyFoxx savo studijoje maišo patys. Čia nuolat ieško formulių ir skirtingų komponentų mišinių, kad išgautų vis skirtingas spalvas. Taip nusprendžiama kokios spalvos papuošalas bus kuriamas.

    

   PAPUOŠALŲ FORMAVIMAS

    Po to, kai idėja jau gimusi ir spalva išrinkta, vyksta papuošalų formavimas rankomis. FreakyFoxx naudoja jų pačių sukurtos technologijos. Identiškų papuošalų nėra, nes viskas kruopščiai atliekama ranka.  

     

    BISKVITAS – PIRMAS PAPUOŠALO KEPIMAS 

     Biskvitas visai ne pyragas. Tai – pirmas papuošalo kepimas krosnyje. Taigi ir tolimesnis etapas yra papuošalo deginimas krosnyje. Iškepus sutvirtėja porcelianas, pašalinama drėgmė ir jis tampa tinkamas kitam etapui – glazūravimui.

      

     APDIRBIMAS

      Po to, kai papuošalas ištraukiamas iš krosnies, jis vėl kruopščiai apdirbamas. Pašalinami nelygumai, papuošalai vėl šlifuojamas, plaunami nuo dulkių ir paliekami išdžiūti.

       

      GLAZŪRAVIMAS 

      Kitas etapas yra papuošalo glazūravimas. Maišytas porcelianas jau turi spalvą, todėl glazūravimui naudojama bespalvė glazūra.

       

      AUKSAVIMAS ARBA DENGIMAS PLATINA 

      Priklausomai nuo papuošalo kitas etapas yra auksavimas arba dengimas platina. Algina teigia, jog tai ypatingo kruopštumo reikalaujantis etapas, kuriame itin lengva sugadinti papuošalą. Gali pasitaikyti ir situacijų, kuomet juvelyrinį dirbinį reikia vėl pradėti iš naujo. Po auksavimo papuošalas vėl dedamas į krosnį.

       

      DETALIŲ LAIKAS 

       Ištraukus iš krosnies papuošalai tvirtinami prie medicininio plieno ar sidabrinių detalių. Štai ir viskas, papuošalai paruošti.

       Panašu, jog porcelianinių gaminių kūrimas iš tiesų yra ilgas procesas, tačiau smagu matyti, kaip jis džiuginą nuostabią FreakyFoxx šeimą. Žinoma, juvelyrikos gaminiai neužsibaigia vien kūryba. Ką jau kalbėti apie pardavimus, prekių kėlimą į internetinę parduotuvę, komunikavimą su klientais ir dar kitus kliento akiai nematomus dalykus. Ir viskas vienos šeimos rankose. Kviečiame apsidairyti į mūsų turimų FreakyFoxx papuošalų kolekciją čia.

       >