This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

APIE LIETUVIŠKUS PAPUOŠALUS

APIE LIETUVIŠKUS PAPUOŠALUS

Norime Jums papasakoti apie lietuviškus papuošalų prekės ženklus ir jų kuriamus nuostabius rankų darbo gaminius! Šiuos papuošalus dažnai rodome savo socialiniuose tinkluose, tačiau norime pabrėžti unikalias jų savybes, kurios juos paverčia ypatingais. 

 

AKMEISTY

Šis papuošalų prekinis ženklas yra įkvėptas moters kasdieniuose nuotykiuose, kad moteris švęstų kasdienybę nelaukiant ypatingos dienos. Kūrėja pastebėjo, kad moteris puošiasi tik išskirtinėmis progomis, tačiau kodėl tų progų reikia laukti? Mus, moteris, turi įkvėpti kasdienybė, kuri dažnai būna sunki, varginanti ir NETOBULA. Būtent tai ir yra svarbiausia - netobulumas ir yra unikalumas, kurio turime neslėpti, nes tai ir yra 'tikras grožis'. 

Todėl kiekvienas pagamintas papuošalas taip pat yra 'tikras grožis', netobulas, nefiltruotas, nešlifuotas ir tarsi šiuolaikinės epochos artefaktas, padedantis jį nešiojančiam pasijusti įsišaknijusiu ir prisijungti prie tikrojo gyvenimo. Akmeisty – tai savarankiškos moters, išties aistringos grožiui ir giliai tikinčios, kad gyvenimas su visomis tragedijomis ir džiaugsmais, amatų erdvė yra meno forma. Papuošalai demonstruoja įvairius iškraipymus ir formų manipuliacijas, iš kreivo chaoso išveda tvarką ir normalumą, randa pagrindinę tiesą vargintuose ir laiko nualintuose kūriniuose. 

Šiuos papuošalus pradėjo kurti, kaip asmeninio pabėgimo nuo nesveikos ir įtemptos rutinos vieta dirbant architekte Londono mieste. Kūrėja išjaučia kiekvieną papuošalą per savo kasdienybės išgyvenimus ir, svarbiausia,  didžiulę aistrą perteikti moterims tvirtą ryšį su netobulomis papuošalų linijomis.  

NO MORE

Tai tvarus papuošalų prekės ženklas moterims ir vyrams, kuris buvo sukurtas iš aistros kurti nesenstančius papuošalus, atkreipiant dėmesį į tvarumą ir kokybę. Kūrėjai sakė NE masinei gamybai ir greitajai madai ir yra įsipareigoję sukurti puikų dizainą su išskirtiniu rūpesčiu išlaikant Motiną Žemę laimingą. 

No More 2017 metais sukūrė Goda ir Gintvilė, kurios paliko tuometinę karjerą siekdamos svajonės išreikšti save per juvelyrikos meną. Prekės ženklas prasidėjo prasidėjo kaip būdas tobulinti meistriškumo įgūdžius ir kurti šaunius aksesuarus. Šie papuošalai siunčia žinutę, kad turint mažiau, bet aukštos kokybės papuošalų, galima prisidėti prie tvaresnio rytojaus. No More - tai kokybės, priežiūros ir smulkmenų manija, vykdoma nuostabių profesionalų komandos, kuri visą parą su didele meile ir atsidavimu kuria, gamina, pristato ir pakuoja JUMS! 

 

 

BOBRIQ

Alina dar būdama Informacijos Vadybos studente ir dirbdama projektų vadove IT įmonėje suprato, kaip svarbu  subalansuoti 'smegenis' ir kūrybinį darbą. Tad pradėjo kurti Bobriq papuošalus. Šie papuošalai atspindi jos meilę neformalioms formoms ir asimetrijai. Įkvėpti architektūros, gaminiai kuriami manipuliuojant formomis ir proporcijomis, taisyklingas formas paverčiant netaisyklingomis, taikant deformaciją, asimetrinius pjūvius ir skirtingų formų derinimą. 

Visi papuošalai yra rankų darbo, o jų  kūrėja mano, kad papuošalų vizualinė išvaizda dėl savo paprastumo gali net apgauti, tačiau tiki, kad kiekvienas paprastas objektas tampa išskirtinis, kai jį sustiprina asmenybė - ppauošalus dėvinčio asmenybė. 

Simona Samojauskaite Jewellery

Brangakmenis, taurusis metalas, linija, taškas, plokštuma, apskritimas – Simona Samojauskaitė savo braižą formuoja sujungdama esminius juvelyrikos elementus ir kurdama išraiškingą dizainą neprarandant lengvumo, estetinės švaros ir subtilumo. Juvelyrika išsiskiria tuo, kad puikiai atitinka šiuolaikinio kliento skonį ir yra sukurta nešioti tiek kiekvieną dieną, tiek ypatingomis progomis.

Simona ieškodama naujų būdų pažvelgti į juvelyrikos meną, kaip įkvėpimo šaltinį pasitelkia gamtą: nuolat kintančią, harmoningą, diktuojančią formos, spalvos, medžiagos grynumą. ELEMENT, MARINE, EARTH, FLORA – kiekvienas kūrybinis Simonos projektas savaip pažymi gamtos ir žmogaus santykį, pristato modernią jo reprezentaciją, aktualią šių dienų kontekste. 

Visi Simona Samojauskaite Jewellery juvelyriniai kūriniai gaminami rankomis naudojant ilgametes tradicines juvelyrikos technikas bei į pagalbą pasitelkiant inovatyvias technologijas. 

 

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

>