This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

APIE: MANILLA KOSMETIKĄ

APIE: MANILLA KOSMETIKĄ

Šiandien pristatome Jums dar vieną mūsų mylimą, lietuvišką prekės ženklą -MANILLA. Tai natūrali lietuviška kosmetika, kurios produktai kuriami remiantis moksliniais faktais ir tyrimais pagrįstomis žiniomis. 

Manilla įkūrėja – gydytoja Rūta Merkytė-Elekšienė, kurios pašaukimas medicina, o aistra nuo mokyklos laikų – chemija. Dar vaikystėje įkvėpta mamos pavyzdžio rinktis grožio puoselėjimui, kuo natūralesnius būdus, kosmetikos gamybą pradėjo kaip hobį, kuris ilgainiui virto verslu ir leido apjungti bei panaudoti visas su meile įgytas žinias medicinoje ir chemijoje.

 

Pasirinkimą žengti natūralumo keliu lėmė ir bendras požiūris į gyvenimą – sveika gyvensena, sportas, nuolatinis tobulėjimas ir savęs paieškos keliaujant padarė didelę įtaką tam, kad šiandien Manilla skatina kosmetiką naudoti ne siekiant paslėpti trūkumus ar su jais kovoti, bet atrasti pusiausvyrą, pažinti ir išmokti susidraugauti su savo trūkumais ir atskleisti tikrąjį natūralų savo spindesį bei grožį.

 

VIZIJA

Per ateinančius 10 metų Manilla prekės ženklo vizija yra tapti tarptautiniu prekės ženklu, kurio produktams pagaminti būtų naudojami tik atsinaujinantys anglies (atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) ir energijos šaltiniai. Taip pat, Manilla siekia naudoti tik suyrančias bei žalos ekosistemai nedarančias pakuotes bei ingredientus, kurie saugotų vandenynus – savo formulėse nenaudojame silikonų ir mikroplastikų.

,,Norime tapti pavyzdys kitoms įmonėms, skatinant siekti ekologiško ir tvaraus verslo modelio.“

 

 

EKOLOGIJA

Manilla įmonės naudojami ingridientai - tik augaliniai, visiškai natūralūs ir draugiški gamtai: iš atsinaujinančių anglies šaltinių ( augalai iš kurių išgaunamos žaliavos yra atsodinimi) bei savaime suyrantys (panaudota kosmetika, patekusi į bendrąją vandens apytaką, suyra ir nepalieka savo egzistencijos pėdsako per kelias savaites, tai reiškia, visiškai nekenkia ekosistemoms).

Manilla kosmetikos tūbelės yra pagamintos iš bioplastiko–biopolimero, kurio kilmė Brazilijoje augančios cukranendrės, o jų gamybos metu yra saugoma aplinka – surenkamas CO2 kiekis tiesiogiai kovoja prieš šiltnamio efektą. Tai reiškia, jog ne tik kad pakuotės neteršia, bet ir švarina orą bei saugo taip visiems žemės gyviems padarams reikalingą ozono sluoksnį.

Manilla naudojamos kosmetikos dėžutės, pakuotės, siuntų dėžės, pakavimo popierius ir net lipni juosta, kurią naudoja prekės ženklas yra iš 100% perdirbto popieriaus ir kartono, kuris turi sertifikatus, kad jo gamybos metu buvo saugomi ir tausojami miškai. Naudojamas popierius yra sertifikuotas FSC atsakingo miškų tvarkymo organizacijos, kuri užtikrina miškų bio-įvairovę, dirvožemio išsaugojimą ir anglies dioksido surinkimą, siekiant sušvelninti globalinį atšilimą. Popieriaus gamybos metu yra naudojama 100% atsinaujinanti žalioji energija, o „Green Seal“ sertifikatas užtikrina, kad dėžutės yra pagamintos iš popieriaus, kuris atitinka aukščiausius aplinkosaugos standartus.

 

MEILĖ GAMTAI

 

PRODUKTŲ INGRIDIENTAI 

Ingredientus ir jų koncentracijas prekės ženklas renkasi remiantis moksliniais tyrimais bei tik iš aukščiausios kokybės tiekėjų, turinčių Europos Sąjungos įstatyminės bazės atitikties reikalavimus. Produkcija praturtinta biotechnologiniais metodais išgautais biopolimerais ir eksopolisacharidais: hialurono rūgštimi, hidrolizuotu kolagenu, keratinu, botaniniais augalų, grybų ir mikrodumblių ekstraktais, polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, AHA, BHA bei PHA organinėmis rūgštimis, aktyviomis ir stabiliomis vitaminų formomis ir kitomis odos ir plaukų priežiūrai reikalingomis veikliosiomis medžiagomis.

 

ATRASKITE MANILLA PRODUKTUS

 

 

>