This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-3 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

APIE: SUPERNORMAL

APIE: SUPERNORMAL

Šiandien tęsiame savo rubriką APIE. Šį kartą nusprendėme pasidomėti apie Supernormal prekės ženklą ir jų akinių kūrimą. Kviečiame skaityti!

 

 PRADŽIA

Susipažinkite su Supernormal akinių įkūrėja Goda Narijauskaite, kuri dar nuo mokyklos laikų norėjo specializuotis aksesuarų kūrime. Vilniaus Dailės Akademijoje Goda baigė kostiumo dizainą ir tada nusprendė, jog reikia padaryti tai, apie ką svajojo. Prieš tai studijavusi interjero dizainą išmoko braižyti, tad ir Supernormal akinių dizainą ji braižė pati!

Gal dvejus metus iki Supernormal atsiradimo Goda dirbo už kadro. Visas procesas: nuo brėžinių iki gamybos. Už Supernormal akinių slypi itin daug rankų darbo, todėl akiniai yra labai aukštos kokybės.

  

 

SUPERNORMAL AKINIŲ MEDŽIAGA

Kai gaminami plastikiniai akiniai, pigi ir karšta plastiko masė supilama į formą. Tokiu būdu per dieną akinių galima pagaminti tūkstančius. Plastikiniai akiniai lengvai lūžta, taigi tokia produkcija yra toli gražu nedraugiška žemei.

Kai plastikas sukietėja, akinių forma nebegali būti keičiama. Tačiau kiekvieno mūsų veidai – skirtingų formų, todėl tokie akiniai dažnai būna per siauri ar per platūs, todėl gali būti visiškai nepatogūs.

Po ilgų paieškų, Supernormal atrado, jog akinius galima gaminti iš tam tinkančią bioplastiko medžiagos –  celiuliozės acetato. Skamba sudėtingai, tačiau taip iš tiesų nėra! Acetatas yra nailono plastikas, pagamintas iš perdirbtos medienos. Ši medžiaga lengva, patvari, lanksti bei hipoalergiška! Priešingai nei medžiaga, iš kurios gaminami įprasti plastikiniai akiniai, celiuliozės acetatas atkeliauja iš atsinaujinančių šaltinių.

 

REGULIUOJAMI AKINIAI? TAIP!

Supernormal akiniai – reguliuojami! Kadangi pagaminti iš kitokios medžiagos, juos lengva šiek tiek pakoreguoti. Akiniai aplink nosį galima šiek tiek sulenkti, juos galima pasiaurinti arba praplatinti. Tiesa, akiniai nėra nesulaužomi, kaip ir bet kurie kiti produktai, tačiau jie yra daug lankstesni.

 

AKINIAI, ATSAKINGI GAMINAMI NET 3 MĖNESIUS!

Kurdami šiuos akinius, Supernormal neteršia gamtos, kadangi akiniai gaminami ne iš įprasto plastiko. Be to, įprasti plastikiniai akiniai pagaminami itin greitai, tačiau šie akiniai atsakingai gaminami net 3 mėnesius! Taigi natūralu, kad jų ir kaina bus kiek aukštesnė. Vis dėlto, Supernormal stengiasi, jog akiniai būtų kuo prieinamesni visiems!

 

Supernormal akiniai yra puiki investicija, kuri ne tik pagyvins jūsų garderobą, bet ir suteiks išskirtinumo! Nepamirškite ne tik paskaityti, bet ir apžiūrėti mūsų turimą Supernormal akinių asortimentą. Visus akinius galite apžiūrėti čia.

 

Visos nuotraukos: Supernormal

>