This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

APIE : URBAN YOGA STORIES

APIE : URBAN YOGA STORIES

Susipažinkime iš arčiau su Jūsų pamėgtais prekių ženklais ! Šiandien papasakosime apie konceptualus minimalizmo ir jogos meno įkvėptą prekės ženklą - URBAN YOGA STORIES. Tai apranga kiekvienam kuriančiam savo unikalią istoriją, nesvarbu kur - ant jogos kilimėlio, miesto gatvėse ar laukinėje gamtoje. Tai ne tik drabužiai, tai projektas skirtas žmogui, siekiančiam pajusti harmoniją.

PRADŽIA

Idėja prekės ženklo kūrėjoms Jūratei ir Kristinai kilo vieną karštą vasaros dieną svajojant apie tobulus marškinėlius su jogos iliustracijomis, kurie alsuotų minimalizmu ir subtilumu. Nieko panašaus nepavykus rasti, per keletą akimirkų dizainerės nusprendė, kad pats metas juo sukurti. Taip gimė Urban Yoga Stories.
,,Kurdamos šį prekės ženklą stengiamės pateikti vertingas jogos idėjas bei išmintį šiuolaikiniam miesto žmogui patrauklia forma, tuo pačiu apjungiant minimalizmo ir tvarios mados idėjas.''

 

 

PREKĖS ŽENKLO ŠAKNYS

Jogos filosofija pateikiama per šiuolaikiniam miesto žmogui artimą estetinį suvokimą. Dažnai tenka girdėti, kaip dauguma atmeta jogą, jos neišbandę, vien dėl to, kad ji pateikiama per daug rytietiškai, sakraliai ar mistiškai. O iš tiesų tai juk tūkstančius metų praktikuojama, laiko patikrinta asmeninio tobulėjimo ir augimo sistema, kurios tiesos yra universalios, nepriklausomai nuo praktikuojančiojo kultūrinio, rasinio ar kitokio konteksto.,,Atsakingos mados principai yra neatsiejama mūsų prekės ženklo dalis - besigilindami į jogos filosofiją bei harmonijos paieškas, negalime pamiršti ir globalių gamtosaugos bei žmogaus teisių problemų. Tai vientisas požiūris į subalansuotą ir harmoningą vidinį pasaulį bei santykį su išoriniu. Tad atmetę rytietišką stilistiką, dalinamės tuo, kuo tikime.''

TVARUMAS

Drabužių pramonė pirmauja pagal aplinkos taršą, žmonių išnaudojimą ir mokamus nesąžiningai mažus atlyginimus. Per vieną sezoną yra pristatoma daugybė drabužių kolekcijų. Dėl šios priežasties pasaulyje daug kalbama apie tvarią madą, kurios pramonė mažina atliekas ir neišnaudoja žmonių.
Atsakingos mados gamybai yra naudojamos ekologiškos medžiagos, gamybos proceso metu tausojama aplinka, gerbiama darbo jėga, o vartotojai tokią madą naudoja atsakingai, ilgą laiką. Ekologiškai madai svarbus ne tik gamybos procesas, bet ir, kaip toks daiktas bus naudojamas. 
Urban Yoga Stories marškinėliai ir džemperiai, pagaminti iš organiškos medvilnės, laikantis tarptautinių aplinkosaugos, poveikio sveikatai (GOTS sertifikatas), socialinių (Fair Wear Foundation) bei gyvūnų apsaugos standartų (PETA sertifikatas). Marškinėlių printas atspaustas šilkografijos būdu. Dėl šilkografijoje naudojamų ypač patvarių dažų ir technologijos, šiuo būdu sukurti printai yra ilgaamžiai ir išlieka kokybiški. Tradiciškai auginant medvilnę naudojamas milžiniškas kiekis vandens ir dar daugiau chemikalų. Medvilnės plantacijose, kurios užima vos 2,5 proc. visoje planetoje esančios dirbamos žemės, sunaudojama daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio pesticidų. Organinė medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų. Ji auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka kūdikiams, tiems žmonėms, kurių oda jautri ir aišku, visiems, kurie vertina kokybę, bei tausoja aplinką ir save.

 

 

PRODUKTAI 

 

''Gyan'' marškinėliai

Ant marškinėlių pavaizduota GYAN MUDRA - žinių mudra. Viena iš galingiausių jogos praktikoje naudojamų plaštakos padėčių, kuri suteikia ramybę ir skatina dvasinį progresą.

 

''Meditate'' džemperis 

Konceptualaus minimalizmo ir jogos meno įkvėpti džemperiai. Ypatingai jaukūs ir šilti.

ATRASKITE DAUGIAU ''URBAN YOGA STORIES'' PRODUKTŲ

 

>