This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

APRANGOS IDĖJOS DARBO VAKARĖLIUI

APRANGOS IDĖJOS DARBO VAKARĖLIUI

Artėja vakarėlių sezonas ir esame tikri, kad daugelis iš Jūsų trokšta susiburti per šias šventes. Nesvarbu, ar tai būtų įmonės vakarėlis, ar šventė su draugais, norime jaustis šventiškai ir tinkamai apsirengę.  Šiame įraše pasidalinsime keliomis aprangos idėjomis artėjančiam vakarėlių sezonui!

 

Kalbant apie darbo vakarėlį, norisi atrodyti profesionaliai, tačiau kartu ir šventiškai. Priklausomai nuo renginio vietos, galite pasipuošti kiek formaliau, jei to reikalauja aprangos kodas. Tokiuose vakarėliuose neprašausite su suknele. Rekomenduojame rinktis kiek ilgesnę nuo midi iki maxi ilgio. Tačiau, jei dirbate ne tokioje formalioje aplinkoje, galite rinktis kiek trumpesnę suknelė, o kad būtų šilčiau priderinti švarką.  Aksominė suknelė - geras pasirinkimas, šis audinys yra šiltesnis nei kiti taip atrodo labai prabangiai.

 

Kitas variantas, jei norite pridengti kojas, yra kombinezonas. Išsirinkti tinkamą kombinezoną gali būti šiek tiek sudėtingiau. Labai svarbu, kad kombinezonas būtų ne tik patogus, bet ir padėtų pabrėžti kūno linijas. Priderinkite diržą, aukštakulnius ir auskarus.

 

Jei jums labiau patinka dviejų dalių kostiumėlis, tada rekomenduojame midi sijoną derinti su išraiškingesne palaidine. Tačiau sijoną galite pakeisti blizgančiomis kelnėmis, ar net pasirinkti blizgantį kostiumėlį.

>