This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Auksinės namų detalės 💛 🌟

Auksinės namų detalės 💛 🌟

Kiekviena naujo sezono pradžia tarsi mini atsinaujinimas. Pirmiausia pradedam nuo generalinės tvarkos drabužinėse, o tada kimbame į namų dizaino darbus. Ruduo - laikotarpis, kai daugiau laiko praleidžiame namuose, o įkvėpimo semiamės iš besikeitančios gamtos. Šį rudenį iš jos skolinamės aukso spalvą ir puošiame ja namus.

Pirmiausiai galime pradėti nuo mažų pasikeitimų: pristatome įvairiuose namų kampeliuose aukso spalvos žvakių ir žvakidžių, atnaujiname indus ir virtuvės įrankius. Gal reikėtų pagalvoti ir apie visą arbatos servizą? Nepamirškime ir namuose esančių audinių - nudažykime ir juos šia spalva. Paveikslų ir nuotraukų mylėtojai ruoškite plaktuką ir vinis - gražiausius vaizdus talpinsime aukso rėmuose. Drastiškus sprendimus mylintis žmonės galite pagalvoti apie naujus veidrodžių rėmus, šviestuvus ir baldus.

Ir vis gi, nebūtina viską pirkti naujai, jei bijote, kad aukso spalva niekaip neprigis interjere, o pinigai ir pastangos bus iššvaistytos veltui, nupurkškite aukso dažais kokią seniai užmirštą namų detalę ar nenaudojamą baldą. Svarbiausia, kad viskas būtų skoninga ir bendras interjero vaizdas būtų malonus tiek akiai ir širdžiai.

Dalinamės gražiausiomis auksinėmis namų detalėmis ir su Jumis. Inspiruojamės ir įnešame šiek šio tauriojo metalo spalvos ir į savo namus!

Nuotraukos: Pinterest

>