This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

VASAROS GROŽIO TENDENCIJOS

VASAROS GROŽIO TENDENCIJOS

Vasara - tobulas metas eksperimentuoti su savo makiažu. Todėl, sušilus orams, iš stalčiaus gilumos išsitraukiame savo spalvotus akių šešėlius, ryškius akių pravedimus, ir vos per kelias minutes paverčiame save tikromis divomis. Bet nesvarbu, ar sieki akis traukiančio ryškaus makiažo, ar paprasto minimalistinio grožio, šiandien kviečiame skaityti apie tendencijas, greitu tempu perimsiančias ateinančią 2020-ųjų vasarą.

Įdegusi, švytinti oda

Gražiai saulės pabučiuota oda niekur nedingsta iš vasaros tendencijų topų. Tačiau - ją galima sukurti, net ir jeigu dirbate biure visą dieną. Šiuo metu yra gana populiarūs veido dulksnos (ang. face mist) ar pieneliai (face milk), suteikiantys veidui lengvą, neapkraunantį įdegusios odos efektą. Pridėkite švytėjimo suteikiančią pudrą (highlighter) - ir nereikės dienų dienas leisti ant saulės.

Akvarelė ant akių

Jeigu norite kažko įdomesnio nei klasikinis dūminis makiažas (ang. smokey eye), pabandykite suderinti du ar net daugiau tarpusavyje kontrastuojančius šešėlius, tokius kaip mėlyna ir rožinė, o gal violetinė ir geltona? Su tokiu makiažu neišliksi nepastebėta.

Mėlyna spalva

Pradedant paprastu akių pravedimo brūkšniu, baigiant giliomis kobalto spalvos akimis - mėlyna spalva dar niekada taip nedominavo vasaros tendencijų topuose. O variantų ją panaudoti - begalės: kaip šešėlius, pravedimą, blakstienų tušą, o pačioms drąsiausioms - ryškus turkio ar gilios mėlynos spalvos lūpdažis trauks visą praeivių dėmesį.

Ryškus akių pravedimas

Pamiršk tradicinę ‘katės akį’ - šią vasarą pravedimas gali būti tavo derinio topas. Žvaigždės jau įsimylėjo vadinamąjį ‘Floating eyeliner’ - pravedimą ant akies voko viršaus ar net aukščiau. O toms, kurios nori likti santūrios, bet žaismingos, naudokite spalvotą pravedimą vietoj juodo, kuris puikiai tiks paprastam, minimalistiniui makiažui.

Blizgios, lengvai nudažytos lūpos

Iš Pietų Korėjos atėjusios vos nudažytos lūpos su šiek tiek blizgio užkariaus ir šios vasaros makiažus. Šį įvaizdį sukurti paprasta - vietoj paprasto lūpdažio rinkis lūpų ar skruostų dažus, vadinamuosius stain arba tint, bei permatomą lūpų blizgesį. Jis puikiai tiks prie ryškesnių akių makiažo, ar net ant gana minimalistinio.

>