This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

DIY VELYKŲ DEKORACIJŲ IDĖJOS

DIY VELYKŲ DEKORACIJŲ IDĖJOS

Velykos po ilgos ir sniegingos žiemos - tarsi gaivaus oro pliūpsnis į mūsų namus. Kartu su savo religine reikšme Velykos yra šventinis metas kupinas pozityvumo ir dabar labai reikalingo linksmumo. Tačiau prieš džiaugiantis šventiniu kumpiu, papuoškite savo namus pastelėmis, šviežiomis gėlėmis ir kitais žaviais akcentais. Norėdami padėti jums pradėti, mes radome mieliausias Velykų dekoravimo idėjas, kurias visas lengva pasidaryti ir galima lengvai pritaikyti.

 

PASTELINIAI TIE-DYE KIAUŠINIAI

Jums prireiks:

skutimosi putų, skardos ar dubens plokščiu dugnu, įvairių skystų kiaušinių dažų – jų dabar jau pilnos parduotuvės, popierinių rankšluosčių bei, žinoma,  virtų kiaušinių (juos geriausiai rinkitės baltu lukštu). Skutimosi putomis padengiame skardos ar dubens  dugną ir jose piešiame norimus ornamentus.Tada voliojame virtą kiaušinį putose ir paliekam tokį aplipdytą pastovėti, kad dažai gerai įsigertų.
Nuvalome popieriniais rankšluosčiais sudrėkintais acte, nudžioviname ir džiaugiamės.

 

VELYKŲ MEDIS

Nereikia laukti Kalėdų tam, kad pasipuoštumėt medį! Pririnkite tvirtų medžio šakų ir sumerkite į vazą. Pasitelkite fantaziją ir dekoruokite medį derindami prie savo interjero. 

 

LIZDAS ANT STALO

Sukurkite pavasario įkvėptą stalą, padarydami dirbtinės žolės lizdus ir padėdami dekoruotus kiaušinius. Stalo dekoracijas užbaikite ryškia puokšte!

 

VELYKINES VAZOS

Vazos iš papjė mašė - originali dekoracija saldainiams patiekti ar pamerkti puokštę. Gaminimas: pripūskite didelį  balioną, apklijuokite jį baltu popieriumi, palikdami jo apačią neapklijuotą ir kraštus nelygius. Leiskite išdžiūti. Popieriui sudžiūvus, susprogdinkite balioną ir išimkite jį iš gautos formos. Į dekoraciją  įdėkite vazą, pripildykite ją vandeniu ir pamerkite norimas gėles ar užpildykite saldainiais.

''KAČIUKAI''

Turbūt nėra kito tokio augalo, kaip ''kačiukai'', kuris taip simbolizuotų pavasarį. Šias šakeles galite panaudoti tiek stalo, tiek patalpos dekorui.

 

Gražių ir kūrybingų šv. Velykų !

>