This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

DO'S AND DON’TS RENKANTIS APATINĮ TRIKOTAŽĄ

DO'S AND DON’TS RENKANTIS APATINĮ TRIKOTAŽĄ

Šiais laikais galite rasti tikrai nuostabų apatinio trikotažo pasirinkimą, tačiau šių vizualiai gražių produktų pirkimas kartais tampa tiesiog išsunkiančiu procesu. Nusprendėme pasidomėti, kokie gi yra do’s and don'ts renkantis apatinį trikotažą. Kaip pasirinkti patį tinkamiausią? Į ką verta atkreipti dėmesį? 


DO’S: 

  • Nebijokite prašyti konsultantų pagalbos

Pirmasis patarimas ir turbūt bene svarbiausias – tinkamai pasirinkite liemenėlės dydį. Dėl to nebijokite prašyti konsultantų pagalbos! Juk tam jie ir yra – kad jums padėtų išsirinkti patį geriausią variantą. O jei vis dėlto nuspręsite bandyti pati – užtikrinkite, kad neliktų tarpo tarp krūtinės ir kaušelio. Be to, įsitikinkite, kad liemenėlės galas būtų tvirtai prigludęs. 


  • Ieškokite aukštos kokybės audinių

Renkantis aukštos kokybės apatinį trikotažą turbūt kreipiate dėmesį į daug dalykų ir tai yra labai svarbu! Tačiau bene svarbiausia dalis yra audinio kokybė. Jeigu jums patinka liemenėlė su nėriniais, pirkite! Jausitės nuostabiai, kiekvieną kartą ją dėvėdama. Nesirinkite pigių audinių, kurie gali dirginti kūno odą.


  • Visada apatinį trikotažą plaukite rankomis 

Suprantame – šiuolaikinė moteris niekada neturi laiko. Kad ir kaip kartais norėtųsi skalbti visus drabužius skalbimo mašinoje, tai ne visada yra geriausias pasirinkimas. Ypač, jei skalbiate delikatų apatinį trikotažą. Geriausia liemenėlę ir kelnaites plauti drugnu vandeniu ir naudoti švelnų skalbinių skystį. 


DON’TS: 

  • Apatinis trikotažas yra jūsų stiliaus dalis, tad nesirinkite vien neutralių spalvų!

Apatinis trikotažas yra jūsų stiliaus dalis. Esame linkusios rinktis tam tikro stiliaus apatinį trikotažą pasikeitus sezonui. Tačiau lygiai taip pat kaip ir su stiliumi, niekas negali pasakyti, kad dabar tai nemadinga. Mada eina ratu, į populiariųjų topus grįžta drabužiai, kurie buvo madingi prieš daug metų. Taip pat ir su apatiniu trikotažu. Rinkitės būtent tai, kas džiugina jus. Juk svarbiausia savo gyvenimo dalis esate jūs pati! Nebijokite pasirinkti ir ne vien basic variantus, juk svarbiausia, kad jūs pačios jaustumėtės gerai! Taigi, nesirinkite vien neutralių spalvų!

 

  • Nesirinkite apatinio trikotažo, kuris atrodo gražiai, bet yra velniškai nepatogus!

Turbūt nieko naujo ir nepasakysime. Jei pasirinksite tobulai gražią liemenėlę ir apatinius, tačiau visą dieną jie jums spaus šonus, nuolat norėsite taisytis – kam tokia kančia? Dabar galite rasti itin platų pasirinkimą ir gražių, ir, svarbiausia, komfortabilių produktų. Rinkitės būtent tokį! Tik nesirinkite apatinio trikotažo, kuris atrodo gražiai, bet yra velniškai nepatogus! 

 

  • Nestresuokite dėl dydžio!

Turbūt ne viena susidūrėme su situacija, kai vienoje parduotuvėje renkamės vieną džinsų dydį, o kitoje – dvejais dydžiais didesnį. Taip yra ir su apatiniu trikotažu! Tik nestresuokite dėl dydžio per daug, juk tai tik skaičiukas ant etiketės. Pasikartosime, tačiau kas iš to, jei rinksites tokį produktą, su kuriuos jausitės taip nepatogiai…Nepamirškite – svarbiausia yra tai, kad jūs pati jaustumėtės patogiai! O kai jausitės patogiai – labiau savimi pasitikėsite! 

>