This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

EQUA CARE- KŪNO IR NAMŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTAI, PAGAMINTI TVARIAI

EQUA CARE- KŪNO IR NAMŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTAI, PAGAMINTI TVARIAI

Įsigykite EQUA CARE tvarius produktus čia

 

Per pastaruosius 10 metų EQUA sukūrė tausojančius vandens buteliukus, kurių misija yra apsaugoti žmonių sveikata ir gamtos turtus. Šie produktai žmonių dėka  padarė reikšmingų pokyčių, sutaupydami daugiau nei 650 milijonų vienkartinių butelių visame pasaulyje. 

Jie prisiėmė įsipareigojimą kurti savo įmonę aplinkai nekenksmingu būdu ir nori pratęsti šį įsipareigojimą ne tik vienoje srityje. Jie džiaugiasi galėdami pranešti, kad po metų tyrinėjimų, mokymo ir bandymų pagaliau pristato EQUACARE – giminingą prekės ženklą, kuris dar labiau padės kurti tvarius įpročius nepakenkdamas jūsų stiliui ir gerovei.


''Atsisveikink su tradicine kosmetika. EQUACARE padeda atsikratyti visų agresyvių ingredientų, tuo pačiu sumažinant vienkartinių produktų naudojimą.
EQUACARE yra kūno ir namų priežiūros produktų linija, sukurta tam, kad puoselėtų jūsų odą natūraliausiu būdu ir apsaugotų planetą nuo kenksmingų ingredientų ir su ja susidarančių atliekų'' - pasisakė EQUA kompanijos atstovas. 

 

Taigi, koks tai sprendimas? Koncentruota miltelių formulė!

Daugumoje tradicinių priežiūros priemonių veikliųjų medžiagų yra tik 1/10, kuriame gali būti parabenų, alkoholių ar kokių nors dirbtinių kvapiųjų medžiagų. O visi kiti likę skaičiai? Na… visa kita yra tik vanduo, kuris tik padidina pakuotės tūrį ir padidina anglies pėdsaką transportavimo metu.


EQUACARE paslaptis yra natūralios pudros formulėje. Vienintelis 1/10, kurio jums iš tikrųjų reikia, kai kalbama apie kūno ir namų priežiūrą. Likusi dalis yra vanduo, kurį įpilate patys. Toks pat geras efektyvumas, tik geresnė kokybė ir mažiau atliekų!

 

 

Kaip tai veikia?

Užsisakydami EQUACARE dozatorių produkciją gausite kelis miltelių papildymus. Visa paslaptis slypi koncentruotoje miltelių formulėje! Tai vienintelis dalykas, kurio jums iš tikrųjų reikia. Likusi dalis yra vanduo iš krano arba virdulio, kurio neįpylė patys gamintojai, kad sutaupytų transportavimo naštą. Taigi, svarbiausia namuose miltelius sumaišai su vandeniu iš čiaupo ir sekundėmis gauni visiškai naują produktą! Kuris ne tik yra geras, bet ir gamtai draugiškas.

 

EQUACARE padeda padaryti didesnį poveikį naudojant mažiau!

4 produktai, 1 paskirtis.
Natūraliai sustiprinti ryšį su savo kūnu ir namais!

 

 

 

>