This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

FILMŲ IR SERIALŲ GIDAS TOBULAI VALENTINO DIENAI

FILMŲ IR SERIALŲ GIDAS TOBULAI VALENTINO DIENAI

Jeigu šią Valentino dieną nėra antrosios pusės šalia, nereikia gailėtis - visų pirma, svarbiausia yra meilė sau. O jeigu vasario 14-tąją ir norisi praleisti vienai ar dviese su drauge, pateikiame filmų ir serialų sąrašą, tobulą Valentino dienos vakaro Netflix maratonui!


The Good Place

Valentino dieną norisi pasijuokti? The Good Place - puikus serialas būtent tam. Dėl nesusipratimo, pasipūtelė Eleonora po mirties patenka… į “The Good Place”. Taip prasideda jos nuotykiai ir bandymai būti geru žmogumi ir pritapti. Tačiau… lengva nebus. Šio serialo paskutinis sezonas tik ką baigėsi - jokio laukimo iki kitos serijos, o ir lengvas siužetas leis padaryti tikrą Valentino dienos maratoną.


Dear John

Meilės dieną - nepamirškime ir saldžių meilės filmų. Dear John - vienas romantiškiausių, kuris seka gyvenime pasiklydusių jaunuolių istoriją. John’as ir Savannah susipažįsta netikėtomis aplinkybėmis - ir savo meilę puoselėja ir John’ui išvykus į kariuomenę. Tai - labai jautri istorija, kuri privers nubraukti ašarą.

 

Grown-ish

Grown-ish yra gerai žinomo serialo “Black-ish” “spinoff”, kurio metu yra sekamas vyriausiosios Džonsonų dukros Zoey gyvenimas jai išvykus į koledžą. Tai lengvas, linksmas serialas, pilnas pačių netikėčiausių situacijų, tuo pačiu paliečiantis pačias svarbiausias jaunuolių problemas. O ir šį sausį prasideda 3 sezonas, todėl kodėl nepradėjus žiūrėti dar prieš Valentino dieną?


To All The Boys: P.S. I Still Love You

2018 metais išleistas To All the Boys I Loved Before seka merginą Larą, kuri, bijodama prisipažinti vaikinams savo jausmus, parašo jiems laiškus, bet jų neišsiunčia. Pirmoje dalyje, netikėtai laiškams patekus į jų adresatų rankas, Larai tenka bendrauti su Peter’iu, žaviausiu vaikinu mokykloje, o antroje į šiuos nuotykius įsisuka ir antras vaikinas. Valentino dienai skirta romantinė komedija leis ir pasijuokti, ir susigraudinti.


Sex Education

Sex Education - serialas, sekantis paauglių grupę bei jų… potraukius. Kai vienas iš mokyklos išsišokėlių sužino, kad tylenio Otis’o mama - seksologė, Otis užpilamas klausimais apie santykius. Ko negali paaiškinti lytinio švietimo mokytojas, aiškina vaikinas - taip mokykloje įkurdamas slaptą santykių terapeuto kliniką. Serialas įtraukia, leidžia gerai pasijuokti sekant Otį, jo mamą ir draugus ir parodo, kaip jie dabartiniame pasaulyje ieško savo seksualinės tapatybės.


Next in Fashion

Naujausias, vos prieš mėnesį debiutavęs realybės šou “Next in Fashion” - puikus reginys mados mylėtojoms. Pirmajame jo sezone aštuoniolika dizainerių rungiasi dėl piniginio prizo bei asmeninės kolekcijos prabangioje online parduotuvėje “Net-a-Porter”, siekdami atlikti užduotis apie naujausias mados tendencijas. Šiame šou išvysite populiariausius mados dizainerius bei haute couture dizaino profesionalus, sužinosite, ką kitą sezoną vilkės visas pasaulis bei puikiai praleisite Valentino dienos vakarą!
>