This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

GERIAUSI VISŲ LAIKŲ HALLOWEENO FILMAI

GERIAUSI VISŲ LAIKŲ HALLOWEENO FILMAI

Kai ateina spalio mėnesis, anksti temsta, ore tvyro šaltukas, tokiu metu dažniausiai atsiranda noras vakare pasižiūrėti lengvą filmą. Taigi, paruošėme Halloweeno nakčiai klasikinius, tačiau visų laikų geriausius siaubo filmus!

 

1. Fokus Pokus

Šis įnoringas „Disney“ Helovino filmas – plepios juodos katės ir kvailos raganos tampa Helovino linksmybių įkūnijimu

 

2. Adamsų šeimynėlė

Ši vaikams pritaikyta klasika yra lengvas pasirinkimas baisu, bet ne košmarų sukeliančiam Helovino filmų vakarui.

 

3. Edvardas Žirkliarankis

Kitas kultinis Timo Burtono klasikas, šis stebėtinai širdį glostantis pasakojimas apie jaunuolį su žirklėmis rankoms, yra kupinas sodrios kinematografijos, romantikos ir gyvenimo pamokų.

 

4. Halloweenas

Michaelas Myersas yra išgalvotas personažas iš Helovino filmų serijos. Pirmą kartą jis pasirodė 1978 m. Johno Carpenterio Helovino proga kaip jaunas berniukas, kuris nužudė savo vyresniąją seserį Judith Myers. Po penkiolikos metų jis grįžta namo į Haddonfieldą, kad nužudytų daugiau paauglių. 

 

5. Kasparas

Nuo vaikystės Christina Ricci karaliavo kaip Helovino filmų karalienė. Šiame ji susidraugauja su draugiškiausiu vaiduokliu... Kasperiu! Lengvas ir smagus siaubo filmas, verta žiūrėti su visa šeima. 

 

6. Tylos zona

Šis išradingas postapokaliptinis trileris vyksta pasaulyje, kuriame net menkiausias garsas gali nuspėti jūsų neišvengiamą mirtį. Tikri meilės paukščiai Emily Blunt ir Johnas Krasinksi vaidina tėvus kurių tikslas yra apsaugoti savo vaikus. 

 

7. Koralaina ir slaptas pasaulis

Sekite jaunąją tyrinėtoją Koraliną pro duris į alternatyvią dimensiją, kur ji sutinka personažus, kurie atrodo labai panašūs į tuos, kurie yra jos realiame gyvenime... bet galbūt šiek tiek nuobodu (net jei jie žada jai viską, ko ji nori). Nors Coraline sukurta vaikams, šiurpios sagos akys sukels nerimą net suaugusiems.

 

8. Raganos

Žinoma, galite žiūrėti 2020 m. perdirbinį su Anne Hathaway, tačiau 1990 m. filmo versija Roaldo Dahlio šiurpios klasikos, kurioje kaitinanti Angelica Houston vaidina Didžiąją Aukštąją raganą, nenusileidžia!

 

9. Mirusi nuotaka

Vien todėl, kad Helovinas skirtas pajusti jaudulį ir šaltkrėtį, dar nereiškia, kad negalite pasimėgauti žvaigždžių persmelktais romanais, tiesa? Šis sustojimo animacinis Timo Burtono filmas apie vyrą, pasiųstą į Mirusiųjų šalį po to, kai netyčia vedė vaiduoklį, yra geriausias pasirinkimas – ir, kas geriausia, jis visiškai tinkamas vaikams.

 

10. Nematomas žmogus

Nors tai naujesnis siaubo žanro papildymas, „Nematomas žmogus“ užsitarnavo savo vietą tarp panašių klasikų. Leigh Whannell, vienas iš Pjūklo kūrėjų, sugeba išsukti intensyvią dramą, daugiausia dėmesio skirdamas Nematomo žmogaus aukai, o ne pačiam monstrui.

 

11. Raganų klubas

Paaugliškas nerimas tampa antgamtinis, kai naujoji mergaitė mokykloje patenka į raganų būrį – ir viskas nukrypsta nuo bėgių.

 

12. Skambutis 

1999 m. japonų siaubo filmo „Ringu“ perdirbinys, ši klasika perkelia visą „baisiojo vaiko“ tropą į visiškai kitą lygį.

 

13. Mirties namai

Trys nusikaltėliai įsiveržia į Normano, aklo Persijos įlankos karo veterano, namus, norėdami pavogti jo pinigų. Tačiau savo siaubui jie atranda, kad Normanas nėra toks neapsaugotas, kaip atrodo.

 

14. Platforma

Ateityje kaliniai, apgyvendinti vertikaliose kamerose, stebės, kaip viršutinėse kamerose esantys kaliniai yra maitinami, o žemiau esantys badauja. Intriguojantis siaubo filmas, kuris privesr susimąstyti. 

 

15. Emilės Rouz egzorcizmas

Garbingas Moore'as atlieka egzorcizmą mergaitei, kuri, kaip manoma, buvo apsėsta demonų. Prokuroras įrodinėja, kad mergina sirgo šizofrenija, tačiau Moore'o gynėjas turi kitokią nuomonę.

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

>