This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

GOOD VIBES FILMAI VASAROS VAKARAMS

GOOD VIBES FILMAI VASAROS VAKARAMS

Ar vakarais norisi ramiai pabūti su šaltu gėrimu ir popkornais rankose? Tačiau, pakankamai ilgai užtrunka kol randat tinkamą filmą? Turbūt dauguma susiduria su tokia problema... Bet mes nusprendėme, kad šios vasaros paskutinio mėnesio vakarai būtų linksmi ir jaukūs su gerais filmais! 

 

 SUVAIDINK MANO ŽMONĄ

Filmo „Nebrendylos" kūrybinė komanda pristato nuotaikingą istoriją - romantinę komediją „Suvaidink mano žmoną". Tai pasakojimas apie meilę ir trumpas - o gal ilgas? - melo kojas. 

Denis (akt. Adam Sandler) - daug pasiekęs ir pasiturintis plastikos chirurgas. Tačiau jis vis dar vienišas. Kad suviliotų moteris Denis pasitelkia nekaltą melą. Galiausiai Denis sutinka svajonių merginą - Palmer (akt. Brooklyn Decker). Šį kartą Denis nenusiteikęs meluoti ir išties nemeluoja. Deja, jo ankstesni melai pakiša koją - Palmer randa vestuvinį žiedą, kuriuo Denis naudodavosi kaip juoku. Bijodamas pripažinti tiesą, Denis sumeluoja merginai, jog skiriasi su žmona. Palmer žinoma pareikalauja susitikti su ja. Denis patenka į savo paties paspęstus spąstus ir jam nelieka nieko kito tik toliau meluoti, tikintis, kad viskas kažkaip išsispręs.

 

 TĖVYSTĖ

„Tėvystė“, „Kevin Heart's“ yra paremta tikra istorija: Matthew Logelino atsiminimų knyga „Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love“. Jautrus filmas apie tėvą auginantį savo mergytę būdamas vienišu tėvu, kai žmona netikėtai miršta po dukros gimimo. Filmas lengvai ir jautrei žiūrėsis dėl aktoriaus energijos ir  geranoriškumo, kurį išlaiko viso filmo metu, nors ir jaučiama, kad sunkiai dėl esamos padėties. 

 

GABALĖLIS DANGAUS

Ar kada pagalvoje, kaip gyventumėt jei sirgtumėt sunkia liga? Liūdėdumėt ar džiaugtūmėtes gyvenimu? Tai romantinė komedija apie merginą, kuri sužino, kad serga vežiu. Mergina netiki meilę, bet sutikus simpatišką gydytoją jinai jį įsimyli. Jai diagnozuojamas vėžys, tačiau mergina nepalūžta. Gan sunku būna ne tik jai, bet ir aplinkiniams bet šis filmas primins, kaip reikia džiaugtis kiekviena diena. 

 

SU KIRPĖJU ZOHANU GERIAU NEJUOKAUK!

Itin juokingas filmas apie Izraelio specialiųjų pajėgų kareivi, kuris suklastoja savo mirtį, kad jie galėtų vėl pasirodyti Niujorke, kaip plaukų stilistas. Filmas skirtas lengvam vakarui su draugais! Tikrai nenuvils ir bus gera juoko dozė.

 

KRUELA

Stilingas filmas apie paaugle Estela, kuri turi svajonę. Ji nori tapti mados dizainere ir yra apdovanota talentu, inovacijomis ir ambicija. Bet atrodo, kad gyvenimas nori užtikrinti, jog jos svajonės niekada neišsipildytų. Vos 12 metų ji atsiduria Londone be centų kišenėje ir būdama našlaite, o po 4 metų Estela bėgioja gatvėmis su geriausiais draugais ir partneriais smulkiose vagystėse, Horacijumi ir Džasperu, dviem mėgėjais vagimis. Atsiradusi galimybe įstumia Estelą į turtuolių ir įžymiųjų pasaulį, tačiau ji ima svarstyti dėl gyvenimo, kurį susikūrė Londone, kad galbūt, iš tiesų, jai skirta kur kas daugiau. Kai kylanti roko žvaigždė paprašo Estelos pasiūti jam išskirtinį rūbą, ji ima jaustis taip, tarsi iš tiesų pakilo. Bet kokia išsilaikymo greitoje minioje kaina? Ir ar Estela pasiruošusi ją sumokėti?

 

GIDAS VIENIŠIAMS

Niujorke pilna vienišų žmonių, nuolat ieškančių savo antrosios pusės, vienos nakties nuotykio ar kažko per vidurį. Komedija „Gidas vienišiams“ pasakoja kelių tokių vienišių istorijas. Alisa, Liusė, Robin, Megė, Tomas, Deividas – visi jie sprendžia tą pačią problemą: ne tik kaip bendrauti su priešinga lytimi, bet ir kaip išmokti būti vienam, kai tos priešingos lyties horizonte nesimato, arba, priešingai, kai vien nuo minties apie ilgalaikius santykius darosi bloga. Daugybė juokingų situacijų ir pačių pikantiškiausių temų, su kuriomis vienaip ar kitaip yra susidūręs kiekvienas.

 

AMERIKIETIŠKA AFERA

Filmas apie talentingo sukčiaus Irvingo Rosenfeldo (vaidmeniui keliolika kilogramų svorio prisiauginęs aktorius Christian'as Bale'as) ir šalia jo esančių žmonių istoriją ašuntojo-devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečių sandūros Amerikoje. Didelės apimties projektas su fantastiškais aktoriais ir fantastiškomis ambicijomis, skirtas apie amerikiečius. Nesuskaičiuojama galybė vienas už kitą įdomesnių personažų, kurie tik ir bando visais įmanomais būdais išsivynioti iš keblių situacijų. Estetai mėgausis idealiai perteikta disko eros atmosfera, stilistika, interjerais, muzika. 

 

ĮSTRIGĘ MEILĖJE

Įstrigę meilėje  - dramos filmas apie sudėtingus šeimos santykius. Bilas yra sėkmingas romanų rašytojas ir dviejų vaikų tėvas. Jo žmona Erika jį paliko dėl jaunesnio vyro. Vietoj to, kad rašytų naują knygą vyras imasi persekioti savo buvusią žmoną. Jų duktė Sem grįžo iš koledžo su gera naujiena, pagaliau išleido jos pirmąją knygą. Dukra nepalaiko santykių su savo motina, nes galvoja, kad jį išdavė jų tėvą. Motina atėjusi į dukters knygos pristatymą lieka labai nustebinta savo dukters reakcijos. Visi šie šeimos nariai yra kažką įsimylėję. Ar pavyks jiems vėl tapti viena gražia šeima...

 

 

 

>