This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

Helovino įvaizdžių idėjos! 👻 🎭

Helovino įvaizdžių idėjos! 👻 🎭

Jau turbūt daugelio Facebook'osienas užbaninoįvairūs pakvietimai į teminius Helovino vakarėlius. O jei dar ne, labai tikėtina, kad jau nuo rytojaus savo Facebook'o paskyroje rasite renginių spam'ą.

Vieni kraupiausią metų naktį praleidžia sausakimšuose vakarėliuose miesto klubuose ar baruose, kol kiti susiorganizuoja teminį vakarėlį artimiausių draugų rate savo namuose. Nepaisant lokacijos, išskirtinis Helovino kostiumas yra tiesiog MUST.

Šiandien oficialiai pavogėme įvairių filmų personažų įvaizdžius, peržiūrėjome Holivudo žvaigždžių vakarėlių archyvus ir išnaršėme visą Pinterest'ą, kad galėtume pasidalinti su Jumis idėjomis, kaip būtent Jūs galėtumėte atrodyti šių metų vakarėlyje! Patikėkite, radome įvaizdžiui, kurie draugiški vienišiams, poroms ar draugų būriui. Taip pat radome kostiumų, kuriems išgauti gali prireikti profesionalaus vizažisto pagalbos arba savo kantrybės atliekant sudėtingą makiažą, bet taip dalinamės tokiomis kostiumo idėjomis, kurioms reikia tik kelių esminių dalykų, jog į rolę būtų įsikūnyta tobulai!

Nuotraukos: Pinterest

>