This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ PERKANT KUPRINĘ?

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ PERKANT KUPRINĘ?

Tinkamos kuprinės paieška ne visada yra greitas ar lengvas procesas. Norisi gražios, patogios ir prie visko tinkančios kuprinės, kuri ne tik mokykloj tiks, bet ir laisvalaikiui. Šis blog'as būtent apie tai, kaip rasti tą vienintelę kuprinę. Vėliau padėkosite sau, kad skyrėte laiko paieškai.

Komfortas

Nesirinkite kuprinės atsižvelgiant tik į stilių. Įsivaizduokite, kad nešiojate nepatogų krepšį; krepšys gali atrodyti stilingai, tačiau jūsų veidas parodys susierzinimą ir diskomfortą. Būti madingam reiškia skleisti pasitikėjimą savimi ir parodyti tą bruožą, jei nenešiojate patogios kuprinės.

Taigi, patogi kuprinė neturėtų apkrauti jūsų nugaros ir pečių. Jei įmanoma, išbandykite kuprinę prieš pirkdami. Dėvėkite jį keletą akimirkų ir pajuskite medžiagą nugaroje ir dirželiuose.

Kai kurie elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti galvojant apie kuprinės patogumą, yra šie:

 • Pečių diržai: nusipirkite maišelį su reguliuojamais ir paminkštintais pečių diržais. Šios savybės padeda aksesuarui patogiai sėdėti ant pečių, sumažindamos nugaros spaudimą ir įtampą;
 • Paminkštintos nugaros: kuprinės su kontūrinėmis ir paminkštintomis nugarėlėmis padeda medžiagai sekti natūralią apatinės nugaros dalies formą;
 • Klubo diržai: paminkštinti klubo diržai padeda pašalinti dalį nugaros ir pečių svorio. Krepšiai su šia funkcija leidžia ilgą laiką nešti sunkesnius svorius nei įprasta.

Patogi ir moderni : UCON ACROBATICS kuprinė

Medžiaga

Medžiagos pasirinkimas priklauso nuo jūsų naudojimo paskirties arba stiliaus. Vienas dalykas, į ką rekomenduojama atkreipti dėmesį - vandens atsparumas. Jeigu kuprinė pagaminta iš lengvos medžiagos - kad ji būtų impregnuota ar kitaip apsaugota nuo rudeninio lietaus. Informacija, ar kuprinė nebijanti, ar visiškai atspari vandeniui, pateikta etiketėje - arba nebijokite pasiteirauti konsultantės!

Dydis

Renkantis stilingą kuprinę svarbu dydis. Pirkdami idealų krepšį, apsvarstykite daiktus, kuriuos pasiimsite su savimi į kelionę ar kiekvieną dieną. Priešingu atveju jūsų kuprinė negalės nešiotis visų daiktų, kurių jums gali prireikti.

Kad nepasimestumėt tarp dydžiu padėsime susiorentuoti:

 • 12 litrų ir mažiau laikoma maža kuprinė;
 • 12 - 20 litrų - vidutinio dydžio kuprinė;
 • 20 ir daugiau litrų - didelė kuprinė.

Visos didesnės kuprinės yra laikomos kelioninės, skirtos žygiams, skrydžiams ir pan.

Funkcijos

Ar norite, kad jūsų kuprinėje būtų daug užtrauktukų ir skyrių? Galbūt jūs linkę naudoti švarios, minimalistinės išvaizdos krepšį. 

Kai kurios funkcijos, kurias galite turėti omenyje, yra šios:

 • Vandens pasipriešinimas;
 • Lengvai valoma medžiaga;
 • Liemens reguliavimas ir dydis;
 • Šoniniai vandens butelių laikikliai;
 • Miegmaišio skyrius (jei kelioninė kuprinė);
 • Priekinės organizatoriaus kišenės.

Atminkite, kad jūsų pasirinkta kuprinė turėtų būti ne tik stilinga, bet ir turėti jūsų veiklai tinkančių savybių. Pavyzdžiui, jei pagrindinė transporto priemonė yra važiavimas dviračiu, rinkitės neperšlampamą kuprinę, pagamintą iš nailono arba nailono. Jei jums reikia krepšio koledžui ar trumpiems žygiams, tinkamas pasirinkimas gali būti medvilninės drobės kuprinė su šoniniu vandens butelio laikikliu.

Kaina

Investuokite pirkdami aukštos kokybės kuprinę. Pirkdami pigų paketą, galite sutaupyti keletą dolerių. Tačiau galite rizikuoti pirkdami kuprinę, pagamintą iš prastesnių medžiagų. 

Išvada

Pasirinkite kuprinę, kuri būtų funkcionali ir madinga. Apsvarstykite galimybę pasirinkti modelį su puikiu patogumu, puikiu dydžiu ir prieinama kaina. Daugelis tokių esminių veiksnių buvo aptarti aukščiau. Jei neskubate, skirkite laiko paieškoms rinkoje ir įsitikinkite, kad pirkdami gausite puikią kainos ir kokybės santykį.
 

 

 

 

>