This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

IDĖJOS ADVENTO KALENDORIUI

IDĖJOS ADVENTO KALENDORIUI

Kad Kalėdų laukimas būtų linksmesnis, itin populiaru namuose turėti Advento kalendorių. Šiuo metu parduotuvėse galima rasti įvairiausių kalendorių, tačiau kviečiame pabandyti pasigaminti jį patiems! Įdėjus savo darbo, jie tampa ypatingesni.

 

Popieriniai maišeliai

Labai lengvas ir nesudėtingas būdas pasidaryti advento kalendorių - popierinių maišelių panaudojimas. Į maišelius galima pridėti įvairiausių smulkių dovanėlių, ant kiekvieno surašyti dienas, o kad būtų gražiau, juos galima sukabinti ant medžio šakos ir papuošti lemputėmis.

 

Dovanų dėžutės

Iš anksto įvairiai supakuokite 24 dovanėles į dėžutes, Jas galite sudėti į seną lagaminą ar didesnę dėžę, kurią galite padėti po eglute. Kaip smagu kiekvieną rytą išpakuoti vis naują dovaną! Tai bus ir puiki namų puošmena.

Advento kalendorius kitaip

Pasigaminkite pagrindą, ant kurio galėtumėte žymėti dienas. Galite panaudoti storesnį kartoną, medžio plokštes ar panašiai. Prie kiekvienos dienos su smeigtukais prikabinkite mažus lapelius su užduotėlėmis. Galite palikti ir dovanėles, ant lapelių rašykite užuominas, kur ieškoti paslėptos dovanos. Tai taps puikiu žaidimu kas rytą ir motyvacija keltis.

 

Į advento kalendoriaus kūrimą, pažiūrėkite kūrybiškai. Tai gali būti puikus užsiėmimas su šeima ir smagiai praleistas laikas kartu.

>