This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

MEGZTA LIEMENĖ - KAIP DERINTI?

MEGZTA LIEMENĖ - KAIP DERINTI?

Megztos liemenės pastaruoju metu labai populiarios, tačiau jas gali būti sudėtinga derinti, norint atrodyti stilingai ir gražiai. Šiame straipsnyje pateiksime kelis būdus, kaip savo kasdienę aprangą galima paįvairinti, į drabužių spintą įsitraukiant megztą liemenę.

Liemenę derinkit su sijonu

Rinkitės oversize stiliaus liemenę ir ją derinkite prie sijono. Paprasta baltą palaidinė arba balti marškiniai, sportbačiai ir akcentui - papuošalai.

90-tųjų įvaizdžiui sukurti

Liemenę derinti su juodais, plėšytais mom fit džinsais. Liemenę galima dėvėti vieną arba po apačia užsidėti baltą golfą, arba laisvesnius marškinius. Keletą stambesnių sidabrinių auskarų, atitinkamos spalvos šilkinė plaukų gumytė, juodas mini rankinukas ir Dr. Martens batai deriniui užbaigti.

Derinys su suknele

Apranga puikiai tinka pereinant iš žiemos į pavasarį.  Derinkite oversize tipo liemenę su užsegama marškinių tipo suknele. Svarbu, įsitikinti, kad liemenė yra pakankamai didelė.  Rinkitės juodus batus iki kelių ir mini kuprinę. Puikiai tiks auksiniai auskarai bei grandinėlė. Priderinkite akinius nuo saulės ir Jūs jau pasiruošusi.

Visus tinklaraštyje nurodytus aksesuarus galite rasti mūsų internetinėje bei fizinėse parduotuvėse.

>