This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

IEŠKOT IDĖJŲ, KAIP ŠVĘSTI VELYKAS NAMUOSE?

IEŠKOT IDĖJŲ, KAIP ŠVĘSTI VELYKAS NAMUOSE?

Po ilgos ir šaltos žiemos viena pirmųjų pavasario švenčių yra Velykos! Tulpės kyšo, visur velykiniai saldainiai, o mes visi ruošiame ir planuojame skanias vakarienes. Tačiau, kartais yra nuostabu pavįraidinti Šv. Velykas! Atrinkome skirtingas veiklas ką galite veikti namuose su savo šeima:)

 

Velykinių kiaušinių medžioklė kieme

 

Jei turite kiemą ar lauką, galite lengvai susikurti savo velykinių kiaušinių medžioklę! Padovanokite kiekvienam šeimos nariui savos spalvos kiaušinį ir kurkite juokinga atmosfera paslėpdami tuos kiaušinius!

 

Dažykite velykinius kiaušinius

Klasikų klasika, tačiau šį kartą galite išbandyti naują dažymo būdą. Galite pridėti blizgučių, kad būtų smagiau, arba netgi pridėti baltų kreidelių piešinių prieš dažydami, kad sukurtumėte unikalų dizainą!

 

Gaminkite Velykų skanėstus

Kas nemėgsta naminių skanėstų? Pradėkite naują kepimo tradiciją ir išbandykite naują kepimo receptą!

 

Velykų šeimos nuotraukos

Ar atsimenate tuos laikus, kaip turėdavom albumus? Dabar juos atsivertus taip gerą būna, atplūsta tiek daug prisiminimų... Tai kodėl to nepadarius ir dabar? 

 

Pristatykite velykinį krepšelį kaimynui

Geriau duoti nei gauti! Komandiškai su savo vaikais sukūrkite kaimynams Velykinį krepšelį. Tai puikus būdas įtraukti savo vaikus į dovanas kitiems!

 

Learn About Easter Traditions

Galbūt nustebsite pastebėję, kad viso pasaulio šalys Velykas švenčia labai skirtingai. Tai puiki mokymosi galimybė pamatyti, ką kitos žmonių grupės ir kultūros daro švęsdamos kartu su savo šeima visame pasaulyje!

 

Padarykite velykinį kiaušinių medį

Ši tradicija atsirado Europoje, tačiau bėgant metams išpopuliarėjo kitose šalyse. Įsivaizduokite Kalėdų eglutę, pilną velykinių kiaušinių, ir jūs turite velykinį kiaušinių medį. Tai galite padaryti lauke. Jei neturite medžio, galite būti kūrybingi ir pasigaminti jį savo namams!

 

 

 

>