This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Įkvėpimas: moterys ir vyriškas stilius

Įkvėpimas: moterys ir vyriškas stilius

Vyriškų stiliaus tendencijų elementai vis dažniau pastebimi ir moterų įvaizdžiuose. Jau kurį laiką mados pasaulis stengiasi panaikinti ar bent sušvelninti aiškiai nustatytą ribą tarp vyriškų ir moteriškų drabužių modelių - į aprangą siekiama įnešti kuo daugiau laisvės ir rūbus atsirinkti pagal tai, ko iš tiesų norisi. Tad jei dar nebandėte, o galbūt neišdrįsote į savo aprangą įnešti vyriško stiliaus akcentų - dabar tam tinkamiausias metas!

Kostiumai

Kostiumėliai moterų stiliaus tarpe tikrai nėra naujiena, tačiau viena iš ryškiausių šių metų tendencijų yra oversized, aiškiai per didelio tipo kostiumai moterims. Prie kostiumo priderinus ryškesnius, moteriškesnius aksesuarus išgaunamas puikus įvaizdis tinkantis tiek darbo aplinkai, tiek laisvalaikiui.

Oversized marškiniai

Kone lengviausias būdas įtraukti vyriško stiliaus elementų į savo spintą - tai paprasti balti marškiniai. Svarbiausia, kad jie nepabrėžtų jūsų kūno linijų, o kristų plačiai ir sukurtų tokį įvaizdį, lyg jie būtų ne jūsų. Tai vienas iš tų drabužių, kurį turėti be galo pravartu - klasika, niekada neišeisianti iš mados.

Boyfriend džinsai

Vienas populiariausių ir dažniausiai pastebimų vyriškų akcentų moterų aprangoje vis dar yra boyfriend stiliaus džinsai. Taip pavadinti jie ne veltui - apkritęs, laisvas kelnių modelis yra pritaikytas vyrams, tačiau moterys be didelių pastangų jį pritaiko kasdienėje savo aprangoje.

Vyriški laikrodžiai

Aksesuarai taip pat gali prisidėti siekiant suformuoti sunkesnį, griežtesnį įvaizdį. Dideli, sunkūs, smarkiai detalizuoti vyriški laikrodžiai gali puikiai atrodyti ir ant moteriško riešo. Svarbiausia, kad viršutinė aprangos dalis nebūtų stipriai apkrauta, taip dėmesys bus nukreiptas į ryškų akcentą.

 

Skrybėlės

Plačios, dažnai net grubaus stiliaus vyriškos skrybėlės taip pat nesunkiai gali būti priderinamos ir moteriškame garderobe. Tiesiog vietoje įprastų riestų, lengvų moteriškų skrybėlaičių modelių įvaizdį užbaikite akį traukiančiu tamsiu galvos aksesuaru.

>