This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Įkvėpimas: prancūziškas stilius

Įkvėpimas: prancūziškas stilius

Nepaslaptis, jog vienos stilingiausių moterų pasaulyje yra pripažįstamos prancūzės. Apie jų stiliaus paslaptis rašomos knygos, kuriamos laidos, imami interviu iš pirmų lūpų. Neperkrauti, elegantiški, atrodo, natūraliai, be didelių pastangų sukuriami deriniai kasdien įkvepia daugybę moterų visame pasaulyje. Tad kaip gi išlavinti tokį stiliaus pojūtį? Ką reikia žinoti ir į ką atkreipti dėmesį, kad bent vienu žingsniu priartėtume prie išsvajoto paryžietiško stiliaus? 

Nesivaikykite tendecijų

Vienas dalykas, kuris išskiria prancūzišką stilių nuo kitų - tai tendencijų nesivaikymas. Prancūzės vadovaujasi savo skoniu, rūbus perka ir derina taip, kaip tik nori! Tendencijų vaikymasis derinius gali paversti dirbtinais, sukaustyti arba paslėpti tai, ką natūraliai norisi parodyti. Tad klausykite savo vidinio balso ir vlikėkite tai, ką iš tiesų norite, o ne tai, ką diktuoja parduotuvių vitrinos!

Neutrali spalvų paletė

Vos užmetus akį į prancūzių rūbų derinius galima pastebėti, kad dažniausiai juose dominuoja neutralios, prigesintos žemiškos spalvos. Retai kada įvaizdžiai pagyvinami ryškesniais akcentais. Tad norint bent viena koja žengti prancūziško stiliaus link - savo garderobą pradėkite statyti nuo neutralių, klasikinių basic’ų.

Viskas slypi drabužių formose

Jau išsiaiškinome, kad pracūzės retai kada žaidžia su spalvomis, tačiau išskirtinumo į savo aprangą jos įneša drabužių formų pagalba. Tai, kaip rūbas krenta ant kūno, kurias vietas išryškina, o kurias kaip tik paslepia, ir yra vienas svarbiausių prancūzių stiliaus bruožų. Jos ypač mėgsta išryškinti ir praplatinti pečių liniją, vizualiai prailginti kojas ar sujuosti liemenį.

Kokybė prieš kiekybę

Prancūzės pasižymi savo meile vintažiniems drabužiams, verčiau renkasi brangesnį, tačiau kokybišką klasikinį rūbą, kuris vėliau derės su daugeliu aprangų, nei pigią greitosios mados prekę, kuri ilgai netarnaus. Tad geriausias patarimas - nuspręskite, be kokių bazinių drabužių neįsivaizduojate savo kasdienių įvaizdžių ir investuokite būtent į juos. Taip pat nepraleiskite progos mados “perliukų” paieškoti ir devėtų bei vintažinių rūbų parduotuvėse!

Raudonos lūpos

Nėra tokio įvaizdžio, kurio nesutvarkytų raudonas lūpdažis. Jei savo aprangoje vis dėlto pasigendate ryškesnės spalvos ar akcento, sodrios raudonos lūpos, kurias prancūzės mėgsta ryškinti tiek dieną, tiek vakare, šią problemą labai greitai išspręs!

 

>