This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

ĮKVĖPIMAS: VELYKŲ STILIUS

ĮKVĖPIMAS: VELYKŲ STILIUS

Nors artėjančios Velykos nebus tokios, kokios įprastai, šią nuostabią šventę švęsti vis tiek turime - todėl nesvarbu, ar švęsime su šeima, ar vieni patys, nepamirškime išlipti iš patogių namų rūbų, pasipuošti, pasidažyti lūpas ir toliau puoselėti tradicijas! O mes pateikiame 5 patarimus, kaip pagyvinti stilingus derinius Velykoms.

Pastelinės spalvos

Velykos - viena gražiausių švenčių pavasarį, todėl šią proga puoškis švelniomis spalvomis. Švelni rožinė, mėtinė ar geltona puikiai derės prie vienspalvių aksesuarų ar kaip tik - vienos ryškios detalės.

 

Dryželiai

Dryželiai - vienas populiariausių ir vis į madą grįžtančių raštų, o Velykos - puiki proga su jais žaisti. Nebūtina nuo galvos iki kojų apsirengti dryžuotai - rinkis arba stilingą palaidinę, arba kelnes, arba elegantišką suknelę ir derink su vienspalvėmis detalėmis.

Nėriniai

Nors gali atrodyti, kad nėriniai - tik vyresnėms moterims, dailios palaidinės ir suknelės atrodo labai šventiškai ir elegantiškai. Rinkitės klasikinės baltos ar atvirkščiai - ryškios spalvos audinį ir sulauksi daug pagyrų iš artimiausių žmonių.

 

Sijonai

Sijonai - klasikinis drabužis, paverčiantis bet kokią palaidinę šventiška apranga. Kadangi pavasarį nėra karšta, šiai progai puikiai tinka midi ar maxi ilgio sijonai, vienspalviai arba išskirtinės medžiagos. 

Balerinos bateliai

Jeigu šventės metu norisi lengvumo, rinkis balerinas - patogius batelius, tinkančius bet kokiai progai. Net jeigu po šventinių pietų nuspręsi likusią Velykų dieną praleisti vaikščiojant gamtoje.

>