This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

JŪSŲ SKANDIVANIŠKO STILIAUS VADOVAS

JŪSŲ SKANDIVANIŠKO STILIAUS VADOVAS

Nuo elegantiškų automobilių iki plokščių baldų – žinosite, kad „Scandi“ dizainas pabrėžia praktiškumą ir minimalizmą. Ir tai niekuo nesiskiria kalbant apie stilių, kai jų stiliaus filosofija yra: pirma funkciją. Toks mąstymas patraukė mados žinovų dėmesį ir paskatino visapusišką mados judėjimą. Taigi, ar pasiruošę susipažinti su Scandi stiliumi?

 

Scandi stiliaus ištakos

Dešimtajame dešimtmetyje iš Skandinavijos šalių (Norvegijos, Švedijos, Danijos, Suomijos ir Islandijos) ir į populiarumą pradėjo atsirasti naujos kartos prekės ženklai – Filippa K, ACNE Studios ir Ganni. Netrukus sekė ir pagrindinė gatvė, kai išsiplėtė Švedijos mažmenininkas H&M, o Londone duris atvėrė pirmoji Cos parduotuvė. Visus šiuos prekės ženklus vienijo tai, kad akcentuojamos švarios linijos, prislopintos spalvų paletės ir lyčių atžvilgiu sklandūs siluetai, atspindintys progresyvų, egalitarinį skandinavišką požiūrį.

Tačiau per pastaruosius kelerius metus „Scandi“ stilius išsivystė į ryškesnes spalvas ir smagius nederančius spaudinius bei klasikinius minimalius kūrinius. Be besikeičiančių tendencijų, ji ir toliau išlaiko savo kapsulinės spintos dizainą, sudaryta iš tvarių daiktų, kurie kiekvieną sezoną išlieka stilingi.

 

Kaip turėti Scandi stilių

Grįžkite prie pagrindų

Šios tendencijos pagrindai vis dar yra tvirtai įsišakniję į patogius ir lengvus pagrindus, todėl investuokite į kokybiškus gaminius, kurie tarnaus. Keli megztiniai šviesios ar tamsios spalvos, maikutes ir džinsai. Paprasti rūbai, tačiau pagalvokite apie juos, kaip apie savo Scandi stiliaus duoną ir sviestą. Iš tokių 'basic' rūbų galite tobulinti savo išvaizdą kiekvieną įterpdami šiek tiek savo asmeninių detalių, kaip papuošalai, švarkas ar tarkim skara. 

 

Dideli siluetai

Nebijokite didelių ir ilgų švarkų, tai dalis Scandi stiliaus. Masyvūs švarkai ir paltai, ne tik yra ON TOP šiais laikais, bet labai subtilūs, modernūs ir tuo pačiu patogūs!

 

Spalvos

Per pastaruosius kelerius metus pasikeitė tai, ką mes paprastai laikome Scandi stiliumi. Minimalūs neutralių spalvų paletės siluetai išsivystė į ryškius tonus ir linksmus raštus. Taigi drąsiai devėkite ryškias deteles ir žaismingus raštus!

 

Nepamirškite aksesuarų

Tai pagrindinė dalis, kurios nereikėtų pamiršti. Kuo išskirtinesnė forma tuo geriau!

 

Patogūs rūbai

Pasinaudokite šios estetikos teikiamu komfortu. Nesvarbu, ar tai būtų minkšti audiniai, ar stambūs audiniai, tai tendencija, kuri verčia jaustis patogiai.

 

Per daug negalvok

Vienintelis būdas sukurti „nulinės pastangų“ išvaizdą – smagiai sužaisti su detalėmis ir panaudoti tarkim ne pagal paskirtį. Tarkim galvos skarelę devėkite, kaip diržą. Kuo mažiau atrodysite taip, kaip jums rūpi, tuo geriau atrodys jūsų apranga. Su pasitikėjimu dėvint aprangą viskas akimirksniu atrodo šauniai.

 

'Scandi' Prekės ženklai, kuriuos mylime:

SALANIDA 

(click to view)

Nuo 2012 metų SALANIDA eina lėtos ir sąmoningos mados keliu. "Mums svarbiausia paprastumas ir tvarumas". Kiekvienas gaminys mezgamas Lietuvoje. Šie Salanida gaminiai puikiai tiks turėti Scandi stilių.

 

ROBI AGNES

(click to view)

Pagrindinė prekės ženklo vertybė ir siekiamybė – sukurti stilingą, kokybišką ir patogų mezginį Jūsų džiaugsmingam gyvenimui. Įkvėpti aplinkos, pagardinti gyvenimiška patirtimi ir megzti iš kokybiškų siūlų Lietuvoje, ROBI AGNES megztiniai Jums siūlo ilgalaikę ir tvarią draugystę.

 

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

 

>