This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

Juvelyrikos tendencijos pavasaris/vasara’19

Juvelyrikos tendencijos pavasaris/vasara’19

Su besikeičiančiom sezoninėm tendencijom spėti susipažinti reikia ne tik mados srityje, bet ir juvelyrikoje! Taip, podiumai diktuoja ne tik drabužių tendencijas, bet ir tai, kokie papuošalai bus perkamiausi. Tad kviečiame susipažinti su pavasario/vasaros sezono populiariausiais!

Masyvios rinkelės

Masyvios, sunkų įvaizdį sukuriančios rinkelės šį sezoną bus pačios populiariausios. Praeiti metai buvo skirti kuo didesnėms ir kuo plonesnėms rinkelėms, tad šį kartą tendeciją verčiame aukštyn kojom. Nors iš šalies tokio stiliaus auskarai gali atrodyti ir ne pats patogiausias variantas, tačiau nepagailėkite laiko ir raskite tokią porą auskarų, kuri nors ir atrodys masyviai, tačiau ant ausies kabės lengvai ir nesvers jų žemyn.

Grandinės

Grįžtame prie gana grubios, vyriško stiliaus tendencijos - grandinių. Šį sezoną derinkite jas ir sluoksniuokite su lengvesnėmis, plonesnėmis grandinėlėmis ir pakabukais. Taip išgausite skoningą kaklo papuošalų derinį. Jei vis dėl to didesnių grandinių savo stiliuje neįsivaizduojate, rinkitės plonas grandinėles kaip apyrankės ar net kulkšnies papuošalą.

Monetų pakabukai

Stipriai pamilti monetų tipo pakabukai niekur nedings ir šį sezoną. Tai vienas iš tų papuošalų, kurio pilnai pakanka ir vieno, tačiau dar įspūdingiau jis atrodo sloksniuojant su kitais pakabukais. Tai labai paprastas, derintis praktiškai prie bet kokio įvaizdžio kaklo papuošalas, tobulai tinkantis kasdieniam nešiojimui. Taip pat tai viena iš populiariausių dovanų idėjų!

 

Jūros motyvai

Tobulas akcentas vasaros laikotarpiui - juvelyrika su jūros motyvais. Šiltų spalvų kriauklės, perlai, jūros žvaigždės ir viskas, kas atitinka jūros simboliką, yra šio sezono must-have. Tad tikrai nesuklysite įsigijusi gamtos tematika dvelkiantį kaklo papuošalą, apyrankę ar žiedelį.

Auskarų komplektavimas

Nedidelių, prie ausies prigludusių auskarų derinimas taip pat niekur nesitraukia iš juvelyrikos tendencijų sąrašo. Nenusiminkite, jei nesate prasivėrusi tiek auskarų, kad sudarytumėte nemažą komplektą, tam puikiai tiks vadinami ear - cuff’ai, kuriuos užsidėsite ir neprasiduriant papildomų skylių. 

>